Dom » Wnętrza

Cassino VerdeLine Plus - tak oszczędnie jeszcze nie było!

Cassino VerdeLine Plus - tak oszczędnie jeszcze nie było!
Zobacz więcej zdjęć »
Funkcjonalność, to dziś nie tylko poręczne uchwyty i wygodny montaż czy łatwy sposób czyszczenia, ale również bardzo istotne zwłaszcza z ekologicznego punktu widzenia, a także z punktu widzenia naszych portfeli, wszelkie systemy oszczędzania wody, którymi mogą poszczycić się współczesne baterie.

FERRO należy do czołówki polskich producentów, którzy rozwinęli do perfekcji technologię służącą oszczędzaniu wody.

Do znanych od kilku lat baterii spod znaku VerdeLine wyposażonych w komponenty ograniczające w znaczący sposób jej zużycie dołączyły baterie: umywalkowa stojąca i umywalkowa stojąca nablatowa Cassino VerdeLine Plus. Baterie charakteryzuje jeszcze wydajniejsza głowica ceramiczna i perlator, przez które przepływa jedynie 4,5l wody na minutę, podczas gdy z baterii sygnowanej logiem VerdeLine – 7,8l na minutę, a z tradycyjnej aż 12l.

- Oszczędność na poziomie 50% jest już nieomal standardem – mówi Zbigniew Gonsior Dyrektor Marketingu FERRO - dlatego konsekwentnie podnosimy poprzeczkę. Cassino VerdeLine Plus jest pierwszym tak wydajnym, nastawionym na maksymalne korzyści dla użytkownika polskim produktem.

Baterie Cassino VerdeLine Plus wyróżniają się także interesującym designem. Dynamizm ostrych kątów uchwytów i wylewek, skośnie nachylonych ku ceramice łazienkowej kontrastuje z okrągłym kształtem podstawy o przekroju walca. Udane połączenie tworzy oryginalny produkt, który swą wyrazistą formą i błyszczącą chromowaną powłoką ozdobi reprezentacyjne wnętrze łazienki i pokoju kąpielowego.

FERRO S.A.
więcej informacji FERRO S.A. (PRESS BOX)Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »