Firma » Finanse

Ceneo.pl i FinAi ogłosiły nawiązanie partnerstwa

Pierwsza niezależna platforma kredytowa FinAi nawiązała współpracę z najpopularniejszą porównywarką internetową Ceneo.pl. Dzięki wykorzystaniu potencjału obu firm klienci nie tylko znajdą w pełni dopasowany kredyt bankowy, ale też załatwią formalności bez wychodzenia z domu.

Jeszcze w tym miesiącu klienci poszukujący kredytu w intrenecie znajdą w serwisie Ceneo.pl nową kategorię, gdzie w wygodny sposób będą mogli wybrać odpowiednią dla siebie ofertę kredytową. Wybór kredytu ułatwią filtry, za pomocą których dopasowanie odpowiedniej dla klienta oferty będzie czytelne i proste. Po znalezieniu najkorzystniejszej oferty kredytowej w Ceneo.pl, klient za pośrednictwem platformy FinAi, zapozna się ze szczegółami oferty kredytu i dalej w prosty i bezpieczny sposób oraz bez zbędnych formalności będzie mógł złożyć wniosek kredytowy i zawrzeć umowę z wybranym bankiem.

Zintegrowanie oferty kredytowej dostępnej na platformie FinAi z największą porównywarką cenową w Polsce, pozwoli kilkunastu milionom internautów odwiedzającym każdego dnia  Ceneo.pl na uzyskanie kredytu bankowego całkowicie online. Z kolei banki otrzymają nowy i perspektywiczny kanał sprzedaży dla swoich produktów.

Wspólnie z serwisem Ceneo.pl tworzymy zupełnie nową kategorię zakupów w internecie, która obejmuje produkty kredytowe. Dzięki FinAi klienci jeszcze w tym miesiącu będą mogli wziąć kredyt online, równie łatwo, jak do tej pory kupowali za pośrednictwem Ceneo.pl tablet czy rower – mówi Rafał Czernik, prezes FinAi. Współpraca z serwisem Ceneo.pl idealnie wpisuje się w strategię FinAi, która zakłada zbudowanie sieci partnerstw z wiodącymi podmiotami z branży finansowej oraz sprzedaży online i offline. Naszym celem jest systematyczny rozwój platformy oraz zapewnienie dodatkowych korzyści klientom i współpracującym z nami bankom – dodaje Rafał Czernik.                       

Obecnie na platformie FinAi dostępne są oferty trzech banków: Credit Agricole, Inbanku i Nest Banku. W najbliższym czasie dołączą do nich: eurobank, Ikano Bank i Bank Pocztowy. Jednocześnie FinAi prowadzi zaawansowane rozmowy z trzema kolejnymi bankami. W efekcie w najbliższych miesiącach klienci serwisu Ceneo.pl otrzymają wygodny dostęp do oferty kredytowej nawet dziewięciu banków.  Wszystko całkowicie w procesie cyfrowym.

Ceneo.pl jest synonimem atrakcyjnych cenowo ofert wśród polskich internautów. Zaufanie jakim darzą nas miliony internautów przenosimy na kolejne branże. Dziś na Ceneo.pl możemy nie tylko porównywać miliony ofert sklepów internetowych, ale też ubezpieczenia komunikacyjne, a wkrótce także oferty kredytów bankowych. W przypadku tej ostatniej kategorii zdecydowaliśmy się na współpracę z FinAi ponieważ, jako jedyna firma zapewnia unikatowy i zarazem bezpieczny proces kredytowy. Nowa kategoria jest dla Ceneo.pl też naturalnym krokiem w realizacji oczekiwań naszych użytkowników, których z każdym miesiącem jest coraz więcej - wyjaśnia Marcin Łachajczyk, dyrektor generalny Ceneo.pl.

Obie firmy już zapowiedziały, że pracują nad kolejnymi rozwiązaniami skierowanymi do banków
i  internautów.

Ceneo.pl to drugi największy serwis e-commerce w Polsce i jednocześnie najpopularniejsza polska porównywarka cen i ofert. Serwis odwiedza każdego miesiąca 15 mln e-klientów. Serwis dostarcza swoim użytkownikom narzędzia, które umożliwiają łatwe i szybkie wyszukiwanie produktów oraz korzystnych ofert – optymalnych zarówno pod kątem ceny, jak i szybkości dostawy, kosztów przesyłki oraz bezpieczeństwa transakcji. Swoim partnerom Ceneo.pl oferuje możliwość skutecznego zwiększenia sprzedaży oraz promocję ich marek.

FinAi to założona w 2016 r. polska spółka technologiczna z branży finansowej, członek Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce. W czerwcu 2018 r. firma uruchomiła pierwszą niezależną platformę kredytową w Polsce, która umożliwia wzięcie kredytu bankowego w 100 proc. przez internet - od weryfikacji klienta przez wybór ofert przygotowanych w oparciu o jego zdolność kredytową, aż do podpisania umowy online z bankiem. Firma planuje, że do 2020 r. za pośrednictwem platformy zostaną udzielone kredyty o wartości 1 mld zł.



Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

FinAi
http://www.finai.com

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 9 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »