Firma » Biznes

Centrum Handlowe Auchan Hetmańska zwiększy swoją powierzchnię i zyska nowych najemców

Centrum Handlowe Auchan Hetmańska zwiększy swoją powierzchnię i zyska nowych najemców
Zobacz więcej zdjęć »
Firma Immochan rozpocznie rozbudowę Centrum Handlowego Auchan w Białymstoku przy ulicy Hetmańskiej. Obiekt zyska ponad 5,8 tys. mkw. powierzchni handlowej, a liczba butików i lokali usługowych wzrośnie o kilkanaście. Wśród nowych marek znajdą się m.in. H&M, Toys’R’Us i Martes Sport.

Galeria handlowa Auchan Hetmańska powstała w 2008 roku i cieszy się rosnącym zainteresowaniem klientów. W drugim kwartale 2016 roku rozpocznie się rozbudowa obiektu, dzięki której powierzchnia GLA zwiększy się  do ponad 25 tys. mkw., a liczba lokali handlowych wzrośnie do ponad 60.

Od kilku miesięcy Immochan, zarządca i komercjalizator białostockiej galerii handlowej, prowadzi rozmowy z potencjalnymi najemcami. Większość umów została już wynegocjowana i podpisana.

- Realizowany przez nas projekt cieszy się dużym zainteresowaniem najemców. Obecnie możemy pochwalić się już ponad 70-procentowym poziomem komercjalizacji rozbudowywanej powierzchni handlowej. Do portfolio galerii handlowej dołączyły znane i lubiane przez klientów marki – mówi  Teresa Pieczonka, senior manager odpowiedzialny za komercjalizację rozbudowy CH Auchan Hetmańska w firmie Immochan.

Dwa największe lokale w rozbudowywanej galerii handlowej Auchan zajmą marka odzieżowa H&M oraz megasklep z zabawkami Toys’R’Us. Będzie to pierwszy w Białymstoku sklep tej amerykańskiej sieci, oferującej markowe zabawki i akcesoria dla dzieci. 

- Spodziewamy się, że lokal Toys’R’Us będzie ciepło przyjęty przez mieszkańców Białegostoku. Salony otwarte w galeriach handlowych Immochan w Gdańsku i Bielanach Wrocławskich cieszą się stałym zainteresowaniem robiących zakupy - mówi Teresa Pieczonka.

Trzeci co do wielkości lokal w dobudowanej części zajmie sklep sportowy Martes Sport. To sprawdzona i popularna wśród klientów marka, która jest obecna od kilku lat w portfolio Immochan.

Autorem projektu rozbudowy jest pracownia architektoniczna Egis Poland. Rozbudowana część galerii handlowej będzie spójnie połączona z dotychczasową bryłą budynku. Znajdzie się w niej  dodatkowe wejście dla klientów.

 - Galeria handlowa będzie rozbudowywana w kierunku ulicy Hetmańskiej. Prace budowlane zostały zaplanowane tak, żeby nie zakłócać codziennego funkcjonowania najemców. Wszystkie salony i punkty usługowe będą otwarte w dotychczasowych godzinach. Bez zmian otwarte będą również hipermarket Auchan, market budowlany Leroy Merlin oraz sklep sportowy Decathlon. Wszystkich klientów prosimy o zwracanie uwagi na tablice informacyjne i wyrozumiałość – mówi Marlena Brzostowska, menedżer Centrum Handlowego Auchan Hetmańska.

Otwarcie dobudowywanej części galerii handlowej inwestor planuje na pierwszą połowę 2017 roku.  Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Centrum Handlowe Auchan

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »