Dom » Wnętrza

Cersanit wprowadza na rynek nową kategorię produktów

Cersanit wprowadza na rynek nową kategorię produktów
Zobacz więcej zdjęć »
Marka Cersanit jest liderem kompleksowego wyposażenia łazienek z szeroką ofertą płytek ceramicznych, ceramiki łazienkowej, wanien, kabin, brodzików, stelaży podtynkowych i mebli łazienkowych. Armatura łazienkowa to najnowsza kategoria w ofercie producenta.

Baterie i zestawy natryskowe zapewniają możliwość kompletnego wyposażenia łazienki, które łączy w sobie funkcjonalność, wysoką jakość i ciekawe wzornictwo. Cersanit wprowadza do oferty 14 serii baterii łazienkowych i 6 zestawów natryskowych.

Najnowsze modele armatury łazienkowej zwracają uwagę efektowną formą. Marka Cersanit oferuje 14 serii baterii, w skład których wchodzą: baterie umywalkowe, wannowo-natrysko­we i natryskowe, a w 3 seriach dodatkowo baterie bidetowe. Armatura ta zaspokoi gusta nawet najbardziej wymagających zwolenników nowoczesnego designu.

Aby łatwiej znaleźć produkt dla siebie, baterie zostały pogrupowane według cech charakterystycznych i wartości użytkowych na trzy segmenty: BASIC (prostota i atrakcyjna cena), SOLUTION (praktyczne rozwiązania oszczędzające wodę)  i DESIGN (nowoczesne wzornictwo, ekologiczne rozwiązania).

W zależności od segmentu armatura jest wyposażona w dwa rodzaje perlatorów - Cersanit Air - napowietrzający strumień wody i Cersanit Water Save - ograniczający jej wypływ do
6 litrów na minutę, dzięki czemu zużycie może być niższe nawet o 50%. Wszystkie baterie Cersanit wyposażone są w niezawodną ceramiczną głowicę, a baterie z najwyższego segmentu DESIGN - w głowicę z mechanizmem Thermo-Block. Mechanizm ten  pozwala  na ograniczenie temperatury wypływającej wody, co zapo­biega poparzeniom i zmniejsza poziom zużycia energii. Dodatkowo głowica w segmencie DESIGN ma 2-stopniowy mechanizm regulacji natężenia strumienia wody. Do wszystkich baterii Cersanit dołączony jest automatyczny korek w kilku rodzajach: od plastikowego, przez metalowy i metalowy z mechanizmem klik-klak.

Linię Cersanit BASIC tworzą 3 serie baterii: SIMI, CARI i AMET. W prostych w formie i praktycznych w użytkowaniu seriach dostęp­ne są 3 rodzaje baterii: umywalkowa, wannowo - natryskowa i natryskowa.

W segmencie Cersanit SOLUTION znalazły się  funkcjonalne rozwiązania, które pozwalają oszczędzać wodę i pieniądze. Specjalny perlator Cersanit Water Save oraz niezawodna głowica wpływają dodatkowo na komfort użytkowania. Ekonomiczne w użytkowaniu baterie charakteryzują się także ciekawym designem. Można tu znaleźć oryginalne i niestandardowe baterie w kolorze białym i czarnym oraz baterie w minimalistycznej, surowej i geometrycznej formie. Linię SOLUTION tworzy 8 serii baterii: VERO, LUMI, AVEDO, MILLE, MILLE WHITE, MILLE BLACK, ELIO i CROMO. W każdej serii dostępna jest bateria: umywalkowa, wannowo-natryskowa i natryskowa.

Segment DESIGN to propozycja dla tych, którzy poszukują cieka­wych stylistycznie baterii do stworzenia niebanalnych wnętrz, w których każdy szczegół na znaczenie. Aby ułatwić wybór, oryginalne wzornictwo poparte jest racjonalnymi i ekologicznymi rozwiązaniami oraz gwarancją bezpiecznego i komfortowego użytkowania. Linię Cersanit DESIGN tworzą 3 serie baterii: VIGO, LUVIO i MAYO. W każdej serii dostępna jest bateria: umywalkowa, wannowo-natryskowa, natryskowa i bidetowa.

Nowa kategoria pojawi się w sklepach już w grudniu.

www.cersanit.com.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Profundo PR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »