Firma » Biznes

Certyfikat uznania dla studiów bhp w WSL

Certyfikat uznania dla studiów bhp w WSL
Zobacz więcej zdjęć »
Wyższa Szkoła Logistyki, jest jedyną uczelnią w Polsce, posiadającą certyfikat uznania kompetencji jednostki edukacyjnej kształcącej w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy nadany przez Centralny Instytut Ochrony Pracy - Państwowy Instytut Badawczy w Warszawie.

WSL posiada certyfikat od 2004 roku, w tym roku został on przedłużony do czerwca 2013 roku.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

 - Certyfikat wydaje się na podstawie oceny merytorycznej programu nauczania, kompetencji kadry naukowej, możliwości obiektowych, sal, laboratoriów i formuły realizacji studiów – wyjaśnia Witold Gacek, Pełnomocnik Dyrektora ds. Certyfikacji Kompetencji Personelu Centralnego Instytutu Ochrony Pracy – Państwowego Instytutu Badawczego w Warszawie.

Wyższa Szkoła Logistyki jako jedyna uczelnia w Polsce posiada taki certyfikat. Fakt ten bez wątpienia potwierdza zarówno wysoką jakość kształcenia, jak i pionierski poziom prowadzenia zajęć na poznańskiej uczelni. Studia Podyplomowe "Menedżer Bezpieczeństwa i Higieny Pracy" w WSL umożliwiają swoim słuchaczom nie tylko zdobycie świadectwa potwierdzającego uzyskanie kwalifikacji starszego inspektora lub specjalisty w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy, ale także świadectwa ukończenia pełnowymiarowego kursu dla inspektorów ochrony przeciwpożarowej w zakładach pracy (wydanego przez Szkołę Aspirantów Państwowej Szkoły Pożarnej w Poznaniu) oraz zaświadczenia o ukończeniu kursu udzielania pierwszej pomocy.

- Specjalność „Menedżer Bezpieczeństwa i Higieny Pracy” staje się nie tylko modna, ale także daje perspektywy zdobycia atrakcyjnego zawodu oraz umożliwia podniesienie kwalifikacji również osobom pracującym już na stanowiskach związanych z bezpieczeństwem i higieną pracy – twierdzi doc. dr inż. Ireneusz Fechner, Kanclerz Wyższej Szkoły Logistyki. – Dlatego Wyższa Szkoła Logistyki poza studiami podyplomowymi, kształci również przyszłych behapowców na studiach I stopnia na kierunku „Zarządzanie” – dodaje.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

kmatysik

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »