Społeczeństwo » Szkolnictwo i nauka

Drugie spotkanie studentów i absolwentów WSL

Drugie spotkanie studentów i absolwentów WSL
Zobacz więcej zdjęć »
Funduszom unijnym dla MŚP oraz różnym formom wsparcia i programom dla osób wchodzących na rynek pracy poświęcone będzie drugie spotkanie informacyjne dla absolwentów i studentów WSL.

Przedsięwzięcie – stanowiące część projektu B2B LOCO Sieć kompetencji logistycznych od Bałtyku do Bałkanów, finansowanego ze środków 7. Programu Ramowego UE - odbędzie się w piątek, 26 listopada w siedzibie Wyższej Szkoły Logistyki.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

W spotkaniu wezmą udział przedstawiciele wielkopolskich instytucji, takich jak: Wielkopolska Izba Eksporterów, Importerów i Kooperacji, Enterprise Europe Network, Inkubatora Technologicznego przy Poznańskim Parku Naukowo-Technologicznym Fundacji UAM oraz Wojewódzkiego Urzędu Pracy.

Wśród poruszanych tematów znajdzie się między innymi „EURES Polska – sieć europejskich ofert pracy - jak poszukiwać pracy i pracowników na rynku europejskim”, „Źródła finansowania działalności MŚP – fundusze strukturalne + programy pożyczkowe czy „Enterprise Europe Network – wsparcie współpracy międzynarodowej dla MŚP”. Nie zabraknie również prezentacji portalu społecznościowego dla absolwentów WSL, działającego od początku bieżącego roku na stronie www.wsl.com.pl. Platforma skierowana jest do studentów i absolwentów WSL oraz słuchaczy studiów podyplomowych i ma na celu nie tylko integrować społeczność WSL, ale także dostarczać informacje o funduszach UE wspierających firmy z sektora MŚP, warsztatach, imprezach oraz konferencjach z zakresu logistyki, przydatnych każdemu absolwentowi i studentowi WSL.

Po spotkaniu informacyjnym, organizatorzy zapraszają wszystkich do jednej z kawiarni na Starym Rynku. Bliższych informacji na temat projektu udziela dr Szymon Truskolaski szymon.truskolaski@wsl.com.pl Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, musisz mieć włączony Javascript by go zobaczyć oraz mgr Joanna Jabłońska joanna.jablonska@wsl.com.pl Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, musisz mieć włączony Javascript by go zobaczyć .

Strona projektu B2BLOCO: www.b2bloco.euRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

kmatysik

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »