Firma » Biznes

Rozmawiali o możliwościach pozyskiwania funduszy UE

Rozmawiali o możliwościach pozyskiwania funduszy UE
Zobacz więcej zdjęć »
Funduszom unijnym dla MŚP oraz różnym formom wsparcia i programom dla osób wchodzących na rynek pracy poświęcone było drugie spotkanie informacyjne dla absolwentów i studentów WSL.

Piątkowa konferencja (26 listopada 2010 roku) - odbyła się w ramach - realizowanego przez WSL – projektu „B2B LOCO Sieć kompetencji logistycznych od Bałtyku do Bałkanów”, finansowanego ze środków 7. Programu Ramowego UE.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

W spotkaniu uczestniczyło w sumie trzydziestu studentów i absolwentów WSL oraz przedstawiciele Polskiej Izby Eksporterów, Importerów i Kooperacji, Inqbatora Technologicznego przy Poznańskim Parku Naukowo - Technologicznym, Enterprise Europe Network oraz Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Poznaniu.

Prezentacje dotyczyły między innymi możliwości pozyskiwania funduszy Unii Europejskiej przez małe i średnie przedsiębiorstwa, wpierania przedsiębiorczości akademickiej, poszukiwania pracy i pracowników za granicą oraz nawiązywania współpracy zagranicznej przez przedsiębiorstwa.

- Omawiane zagadnienia cieszyły się dużym zainteresowaniem uczestników spotkania – wspomina Joanna Jabłońska, koordynator projektu. - Podczas spotkania została także zaprezentowana koncepcja klubu absolwenta WSL, który miałby stanowić kontynuację działań naszej uczelni na rzecz absolwentów, po zakończeniu projektu B2BLOCO w sierpniu 2011 roku – dodaje. Po części informacyjnej, spotkanie kontynuowano w Pubie Columbus na Starym Rynku w Poznaniu.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

kmatysik

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »