Firma » Biznes

Certyfikat Zielona Marka dla firmy VoIPoint

Certyfikat Zielona Marka dla firmy VoIPoint
Zobacz więcej zdjęć »
Firma VoIPoint, największy w Polsce dostawca urządzeń do telefonii internetowej, otrzymała certyfikat „Zielona Marka 2011” w kategorii Technologia za energooszczędne produkty VoIP marki Yealink. Rozwiązania z oferty firmy zostały uznane jako przyjazne środowisku oraz człowiekowi.

Kapituła Konkursu Zielona Marka jednogłośnie przyznała  w styczniu br. certyfikat firmie VoIPoint. Przy ocenie brano pod uwagę politykę firmy, portfolio produktów i usług pod kątem wsparcia dla przeciwdziałania negatywnym zmianom klimatu oraz wpływu własnej działalności na środowisko naturalne.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Biznesowe telefony marki Yealink, z oferty firmy VoIPoint, zapewniają znakomitą jakość dźwięku HD (High Definition), posiadają zaawansowane funkcje telefoniczne i współpracują z większością central IP (m.in. Avaya i Datera). Urządzenia posiadają w Polsce dwuletnią gwarancję door-to-door.

Ponadto, telefony marki Yealink zostały wdrożone do systemu Biura Zielonej Marki ze względu na generowane przez urządzenia oszczędności – energii oraz kosztów obsługi. Dodatkowo, zwrócono uwagę na kilkudziesięcio procentowe oszczędności na kosztach połączeń telefonicznych, które zapewnia nowa technologia.

Zielona Marka to niezależny certyfikat wyróżniający ekologiczne produkty. Podkreśla energooszczędne cechy i korzyści ekonomiczne wynikające bezpośrednio z wyboru produktów oznaczonych logo Zielonej Marki.  

Więcej informacji o produktach marki Yealink można uzyskać na stronach: www.yealink-polska.plhttp://www.voipoint.pl.
  
O firmie VoIPoint
Firma VoIPoint jest największym w Polsce dostawcą urządzeń do telefonii internetowej i jedynym autoryzowanym dystrybutorem marki Yealink. Ponadto jest głównym dystrybutorem profesjonalnych urządzeń VoIP takich marek jak: Yeastar (Centrale IP) oraz HyperMedia (bramy GSM), OpenVox oraz Portech (bramki GSM). Świadczy również usługi outsourcingowe IT oraz dokonuje audytów teleinformatycznych i bezpieczeństwa. Oferowane przez VoIPoint produkty i usługi znajdują szerokie zastosowanie w biznesie, zarówno w małych, średnich jak i dużych firmach. Więcej informacji o firmie można znaleźć pod adresem: http://www.voipoint.pl/

Kontakt dla mediów:
studio PRowokacja Agencja Public Relations
biuro@studioprowokacja.pl
tel. 42 209 17 45
http://www.studioprowokacja.pl/Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

studio PRowokacja

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »