Moda » Odzież

Charles Vögele na Warsaw Fashion Street

Charles Vögele na Warsaw Fashion Street
Zobacz więcej zdjęć »
W samym sercu Warszawy na Krakowskim Przedmieściu już po raz szósty odbyła się impreza Warsaw Fashion Street. Podczas największego święta mody pod gołym niebem zaprezentowała się też marka Charles Vögele ze swoją nową kolekcją na sezon wiosna – lato 2010.

W niedzielę 27 czerwca spacerujący Warszawiacy, turyści, specjalnie zaproszeni goście oraz przedstawiciele mediów mogli podziwiać liczne pokazy kolekcji młodych projektantów, domów mody a także marek odzieżowych. Firma Charles Vögele zaprezentowała swoje kolekcje damską i męską na tegoroczny sezon wiosenno letni. Stylizacji i wybory ubrań dokonał Tomasz Jacyków.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Ubrania firmy Charles Vögele charakteryzują się oryginalną stylistyką opartą na aktualnych trendach w modzie, szeroką paletą kolorów oraz doborem najlepszej jakości tkanin i dodatków. W swojej ofercie firma Charles Vögele dysponuje kilkoma markami dla mężczyzn i kobiet: Casa Blanca, Biaggini oraz Kingfield.

Grupa Charles Vögele jest jednym z wiodących europejskich przedsiębiorstw handlu detalicznego w branży odzieżowej. Oferuje osobom aktywnym życiowo odzież zgodną z trendami mody i w korzystnych cenach, zapewniając przy tym wysoki komfort noszenia. Atrakcyjna prezentacja towaru oraz sympatyczni i kompetentni sprzedawcy z pewnością zapewnią przyjemną i zrelaksowaną atmosferę podczas zakupów. Charles Vögele posiada 857 sklepów w dziewięciu krajach: Szwajcarii, Niemczech, Austrii, Słowenii, Holandii, Belgii, na Węgrzech, w Polsce i Czechach. W 2009 roku, zatrudniająca około 7700 osób, firma osiągnęła obrót brutto w wysokości ponad 1,5 miliarda franków szwajcarskich. Akcje Charles Vögele Holding AG notowane są na giełdzie SIX Swiss Exchange (Valoren-Nr. 693 777)

Dodatkowych informacji udzielają:

Agata Brodzka-Kostrzewska

e-mail: agata.brodzka-kostrzewska@proximity.pl

Agnieszka Prusińska

e-mail: agnieszka.prusinska@proximity.pl

Proximity Sp. z o.o.

ul. Burakowska 5/7

01-066 Warszawa

Tel. +48 (0) 22 532 96 95
Fax +48 (0) 22 532 96 86Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Proximity Sp. z o. o.

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »