Motoryzacja » Samochody

Chiny największym rynkien dla Volvo

Chiny największym rynkien dla Volvo
Zobacz więcej zdjęć »
Volvo znacząco zwiększa swoją sprzedaż w Chinach, które stały się dla szwedzkiej marki największym rynkiem. Do końca roku w tym kraju sprzedanych powinno zostać 100 000 Volvo.


Chiny są obecnie jednym z najważniejszych i najszybciej rozwijających się rynków dla producentów samochodów segmentu premium. Nie inaczej jest w przypadku Volvo, którego sprzedaż w pierwszej połowie 2017 roku wzrosła o w samych Chinach o 27,6%. Dla porównania na bardziej ustalonych rynkach było to kilka procent.

Motorem napędowym sprzedaży jest w Chinach nowa seria 90, czyli flagowe modele szwedzkiej marki. Ważne są też mniejsze SUV-y, czyli popularne na całym świecie XC60. Mają one zapewnić Volvo na koniec 2017 r. historyczny wynik 100 000 sprzedanych samochodów.

W ostatnich latach to właśnie SUV-y stały się najważniejszymi samochodami w Chinach. Nic więc dziwnego, że również w przypadku kompaktowej serii 40, Volvo zacznie od auta tej klasy. XC40 będzie kolejnym modelem, który ma pomóc szwedzkiej marce w zdobywaniu nowych klientów w Chinach.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

JK PR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »