Społeczeństwo » Szkolnictwo i nauka

CineRental.pl wspiera studentów szkół filmowych

Bezpłatne wypożyczenie sprzętu na potrzeby realizacji projektów w szkołach filmowych oraz 50 proc. zniżki przy studenckich realizacjach pozaszkolnych - to nowe formy wsparcia edukacji filmowej w Polsce realizowane przez CineRental.pl, wypożyczalnię sprzętu do produkcji filmowej i telewizyjnej.

Specjalna studencka oferta CineRental.pl wynika ze strategii wypożyczalni, która chce w ten sposób promować ideę nowego sposobu produkcji filmowej, opartej na zasadzie wsparcia i pomocy.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Założeniem wypożyczalni jest umożliwienie pracy z profesjonalnym sprzętem zwłaszcza tym, którzy stawiają swoje pierwsze kroki na planie filmowym. Na bezpłatny dostęp do profesjonalnego sprzętu mogą liczyć projekty finansowane przez szkoły. Studenci przygotowujący prywatne i samodzielne realizacje, np. na potrzeby konkursu filmowego, otrzymają 50 proc. zniżki na wypożyczenie sprzętu.

Już wkrótce CineRental.pl zamierza organizować także warsztaty, spotkania i rozmowy z twórcami filmowymi, testy i pokazy sprzętu filmowego w szkołach i siedzibach stowarzyszeń filmowych w całej Polsce. W przyszłości przedstawiciele wypożyczalni planują także pokazy filmów zrobionych dzięki "idei wsparcia".

Dodatkowe informacje o firmie

CineRental.pl to serwis specjalizujący się w wynajmowaniu sprzętu do produkcji filmowej i telewizyjnej. W ofercie wypożyczalni CineRental.pl można znaleźć m.in. kamery HD, wózek filmowy, ramię z głowicą sterującą, adapter 35mm, oświetlenie, mikroporty i wiele innych. Więcej informacji o wypożyczalni można znaleźć pod adresem: www.cinerental.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PRS

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »