Firma » Biura

CLOTIT NOWYM KLIENTEM AGENCJI FACE IT!

Od 1 września 2020 r. agencja Face It! współpracuje z polskim dystrybutorem sprzętu medycznego Bridge Medical. Agencja odpowiada m.in. za prowadzenie biura prasowego i przygotowanie launchu należącego do Bridge Medical produktu ClotIt na polskim rynku.

ClotIt to innowacyjny preparat weterynaryjny – w pełni naturalny środek hamujący krwawienie, przeznaczony w szczególności dla zwierząt domowych, wygodny w stosowaniu i przechowywaniu. Dotychczas był dostępny jedynie w Stanach Zjednoczonych lub przez Internet, a uruchomienie dystrybucji w Europie ma pomóc w łatwym dotarciu do specjalistów i właścicieli zwierząt poza USA.

Kampania promocyjna związana z rozpoczęciem dystrybucji w Polsce i Europie Centralnej ma zwrócić uwagę na kwestie bezpieczeństwa i naukę pierwszej pomocy przedweterynaryjnej. W ramach współpracy przygotowane zostaną materiały informacyjne dla właścicieli zwierząt oraz osób myślących o zakupie czy adopcji, które pomogą przygotować się do odpowiedzialnej opieki.

Po stronie Face it! za projekt odpowiada Dorota Zadroga, Account Executive oraz Kornelia Dąbrowska, Junior Account Executive. Debiutująca na rynku europejskim firma nie współpracowała dotychczas z żadną agencją PR.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

michal_96

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »