Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Co ciekawego po szkole? – targi zajęć pozaszkolnych w Centrum Handlowym Auchan Poczesna

Co ciekawego po szkole? – targi zajęć pozaszkolnych w Centrum Handlowym Auchan Poczesna
Zobacz więcej zdjęć »
Nauka języków, zajęcia plastyczne czy może sztuki walki? Każdy znajdzie coś dla siebie na zbliżających się targach zajęć pozaszkolnych. Goście odwiedzający Centrum Handlowe Auchan Poczesna 12 września zapoznają się z szeroką ofertą zajęć i wybiorą odpowiednie, dostosowane do zainteresowań dzieci.

Zajęcia i atrakcje pozaszkolne pozwalają na rozwój zainteresowań i pasji, a do tego są dla dzieci okazją do dobrej zabawy i poznawania rówieśników. Wszystkich niezdecydowanych, jakie zajęcia wybrać, Centrum Handlowe Auchan Poczesna zaprasza na targi zajęć pozaszkolnych.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Na zbliżającym się wydarzeniu swoją ofertę zaprezentuje wiele placówek i ośrodków, organizujących aktywności edukacyjne, sportowe, artystyczne i inne. Rodzice wraz z dziećmi będą mieć okazję do spotkania i rozmowy z przedstawicielami, m.in: szkół językowych, domów kultury, pracowni plastycznych oraz instytucji prowadzących zajęcia przydatne w szkole umiejętności czytania i zapamiętywania. Możliwość spotkania z organizacjami pozwoli na szybkie i wygodne poznanie ich oferty, podzielenie się wątpliwościami i wypytanie o szczegóły pod kątem własnych potrzeb. Swoją ofertę zaprezentują między innymi szkoły językowe: Profi Lingua Częstochowa, El Aura Espanola, Akademia Soard, Pro-lingua, Speak-Up, Miejski Dom Kultury w Częstochowie,  Gminny Ośrodek Kultury w Poczesnej, Edukacyjne Centrum Konsultacyjne SOSW 1, Pracownia plastyczna Czerwone Jabłuszko, Zagroda Edukacyjna Stefanówka, Alpakarnia, Laser House oraz Brainy.

Dodatkowo podczas akcji dzieci będą miały okazję wziąć udział w różnego rodzaju zajęciach oraz zabawach organizowanych przez wystawców.

Targi zajęć dla dzieci odbędą się 12 września w Centrum Handlowym Auchan Poczesna przy ul. Krakowskiej 10 w Poczesnej koło Częstochowy. Stoiska będą dostępne od godz. 10:00 do 18:00. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny!Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Centrum Handlowe Auchan

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »