Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Co po szkole? – targi zajęć pozaszkolnych w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz

Co po szkole? – targi zajęć pozaszkolnych w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz
Zobacz więcej zdjęć »
Zajęcia z robotyki, taniec czy treningi sportowe? Każdy znajdzie coś dla siebie na zbliżających się targach zajęć pozaszkolnych. Goście odwiedzający Centrum Handlowe Auchan Bydgoszcz 12 września zapoznają się z szeroką ofertą zajęć i wybiorą odpowiednie, dostosowane do zainteresowań dzieci.

Zajęcia i atrakcje pozaszkolne pozwolą na rozwój zainteresowań, a do tego będą dla dzieci okazją do dobrej zabawy i poznawania rówieśników. Wszystkich niezdecydowanych, jakie zajęcia wybrać, Centrum Handlowe Auchan Bydgoszcz zaprasza na targi zajęć pozaszkolnych, które odbędą się 12 września.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Na zbliżającym się wydarzeniu swoją ofertę zaprezentuje wiele placówek i ośrodków, organizujących aktywności edukacyjne, sportowe, artystyczne i inne. Dzieci będą mogły wziąć udział w różnych zajęciach pokazowych, m.in. warsztatach plastycznych, grach i zabawach sportowych, zajęciach z robotyki, a także pokazach tańca i przekonać się, czy zajęcia podobają im się. Podczas spotkania swoją ofertę zaprezentują, m.in. Planeta tańca Joanny Ossowskiej, Akademia Wynalazców, Roboprojekt, Dobre relacje-nauka czytania bez stresowania, Socatots Bydgoszcz - Piłkarskie Maluszki, Fundacja Wiatrak, Early stage – nauka języka angielskiego oraz Capoeira Bydgoszcz ACMB.

 

Dodatkowo rodzice wraz z dziećmi będą mieć okazję do spotkania i rozmowy z prowadzącymi zajęcia, co pozwoli na szybkie i wygodne poznanie ich oferty, podzielenie się wątpliwościami i wypytanie o szczegóły pod kątem własnych potrzeb. Podczas imprezy będą losowane nagrody: firmowe upominki oraz bony na zajęcia i bezpłatne kursy.

 

Targi zajęć dla dzieci odbędą się 12 września w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz przy ul. Rejewskiego 3 w Bydgoszczy. Stoiska będą dostępne w sobotę od godz. 12:00 do 18:00. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Centrum Handlowe Auchan

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »