Motoryzacja » Jednoślady

Communication Unlimited pisze nowy rozdział legendy dla Suzuki

Communication Unlimited pisze nowy rozdział legendy dla Suzuki
Zobacz więcej zdjęć »
Agencja Communication Unlimited ruszyła z komunikacją nowej odsłony legendarnego motocykla Suzuki GSX-R1000.

Motocykle Suzuki to legenda na dwóch kołach. Wcielenie adrenaliny i niepowtarzalnego stylu. Z jednej strony wnoszą do wizerunku marki dynamikę i zaawansowanie technologiczne, z drugiej - generują olbrzymie zaangażowanie fanów w mediach społecznościowych. Jednoślady są dla komunikacji marki kluczowe.- mówi Rafał Grzeszkowski, dyrektor kreatywny Communication Unlimited.

Każda nowa odsłona Suzuki GSX-R1000 wzbudza duże zainteresowanie fanów motocykli.

W krajach anglojęzycznych model nazywany bywa „The King of Sportbikes”.

Kluczowym elementem komunikacji nowego modelu jest wyrazista strona www - http://www.gsxr1000.suzuki-moto.pl/. Kampania będzie obejmować digital, media społecznościowe oraz magazyny motocyklowe.

 

Nowy GSX-R1000 to szósta generacja flagowego supersportowca Suzuki. Jest lżejszy, zwrotniejszy i jeszcze bardziej aerodynamiczny niż jego poprzednicy. Słowem: jest jeszcze bardziej sportowy. Właśnie ten bezkompromisowy charakter podkreślamy w komunikacji modelu. - zaznacza Mikołaj Matsumoto, dyrektor marketingu Suzuki Polska.

 

Wyraziste materiały wideo, dynamiczny design i charakterystyczny dla świata sportowych motocykli minimalizm - to kluczowe elementy nowej strony www. Wszystko ma służyć czystej frajdzie - najpierw z odkrywania nowego motocykla, a potem z prowadzenia go na drodze. - mówi Rafał Grzeszkowski, dyrektor kreatywny Communication Unlimited.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

a.sobczak@wp.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »