Firma » Bankowość

Contact Center Credit Agricole w TOP 3 najlepszych infolinii

Contact Center Credit Agricole w TOP 3 najlepszych infolinii
Zobacz więcej zdjęć »
Serwis telefoniczny banku Credit Agricole znalazł się na podium najlepszych bankowych Contact Center w Polsce. Infolinie bankowe co roku bada Instytut Badawczy ARC Rynek i Opinia. Credit Agricole utrzymuje się w czołówce od 2013 roku.

 

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Instytut Badawczy ARC Rynek i Opinia sprawdza jakość obsługi klienta zarówno w kontakcie telefonicznym, jak i mailowym techniką Mystery Caller oraz Mystery Mailing. Przeszkoleni audytorzy oceniają czas oczekiwania na połączenie z konsultantem, wiedzę na temat produktów i liczbę informacji możliwych do zdobycia w obu kanałach kontaktu. Bardzo istotny wpływ na ocenę ma również uprzejme zachowanie konsultantów i ich zaangażowanie. 

Infolinia Credit Agricole zajęła 3. miejsce w rankingu ogólnym z wynikiem 81,8 na 100 pkt. oraz 3. miejsce pod względem czasu oczekiwania na połączenie z konsultantem z wynikiem 14 sekund. Co ciekawe, średni czas oczekiwania dla wszystkich badanych infolinii wzrósł o 8 sekund w porównaniu z poprzednią falą badania i wyniósł 38 sekund.

W tym roku szczególnie ważnym elementem była ocena sposobu dopasowania produktu do potrzeb klienta. Audytorzy zwracali uwagę na to, czy i w jaki sposób banki proponują optymalne rozwiązania, także uwzględniając obecną sytuację. Credit Agricole wsłuchuje się w potrzeby swoich klientów i stawia ich w centrum swoich działań. Uprzejmość, profesjonalizm oraz elastyczne rozwiązania to wartości, które pozwalają Credit Agricole budować trwałe relacje z klientami, co udowadniają kolejne edycje rankingu.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

prca

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »