Dom » Nieruchomość

Coraz bliżej końca – ruszają prace nad montażem szklanej fasady Woronicza Qbik

Coraz bliżej końca –  ruszają prace nad montażem szklanej fasady Woronicza Qbik
Zobacz więcej zdjęć »
Wszystkie kondygnacje warszawskiej inwestycji zostały ukończone. Kompleks przykryło około 5 000 m2 płyt stropowych, a na budowę konstrukcji zużyto 35 550 m3 betonu. W marcu rozpoczną się prace nad elewacją budynku, a przyszli mieszkańcy wprowadzą się do swoich apartamentów w 2012 roku.

Woronicza Qbik, którego budowa rozpoczęła się w styczniu 2010 roku,  to 350 lokali w tym 163 to mieszkania dwupoziomowe i 183 jednopoziomowe. Piętrowe, wysokie na prawie 6 m mieszkania dają niespotykane możliwości aranżacyjne i stanowią prawie nieograniczone pole dla wyobraźni ich nabywców. Apartamenty trafią do właścicieli w stanie deweloperskim, ale dostępna będzie również opcja wykończeń. Oferta zawierać będzie projekty wnętrz starannie zaplanowane i dopasowane do charakterystyki inwestycji. Zgodnie z założeniami wszystkie lokale Woronicza Qbik charakteryzować będzie przede wszystkim przestrzeń, duże okna (nawet do 6 metrów wysokości w mieszkaniach dwupoziomowych) i proste formy.

 

Inwestycja Ghelamco Poland łączy w sobie niebanalną architekturę z wysokim komfortem i standardem zapewnianym przez nowoczesne budownictwo.

 

Stylistyka Woronicza Qbik dostosowana jest do współczesnego wizerunku dzielnicy. Zachowuje industrialny charakter i jednocześnie koresponduje z budynkami, które powstały na Mokotowie w ostatnich latach. Zakończenie konstrukcji betonowych Woronicza Qbik to ważny etap całej budowy. W marcu bieżącego roku rozpoczną się prace nad montażem szklanej fasady budynku.  Stanie się ona wizytówką Woronicza Qbik, a całość znakomicie wkomponuje się w krajobraz zabudowę postindustrialnego Mokotowa - zapowiada Jeroen van der Toolen, dyrektor zarządzający Ghelamco na Europę Środkowo-Wschodnią.


Kompleks na warszawskim Mokotowie złożony jest z czterech budynków o różnych wysokościach (od 6 do 11 pięter). Między budynkami powstanie zaciszne, funkcjonalne, urządzone ze smakiem patio z bezpiecznym placem zabaw dla dzieci,. Wypełniony zielenią teren zostanie przystosowany do różnorodnych potrzeb mieszkańców. W znajdującym się na patio przeszklonym sześcianie znajdzie się fitness i siłownia. Poza tym na parterze rezydencji, od ulicy Racjonalizacji i Woronicza, powstaną kawiarnie,  restauracje i punkty handlowo - usługowe

Ogromną zaletą Woronicza Qbik jest lokalizacja. Mokotów jest znakomicie skomunikowany z pozostałymi dzielnicami stolicy i cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony poszukujących mieszkań. W okolicy znajdują się liczne przystanki tramwajowe i autobusowe, a niedaleko stacja warszawskiego metra Wierzbno. Doskonała sieć komunikacyjna, bliskość przedszkoli, szkół i Galerii Mokotów przyczyniają się do zwiększenia komfortu przyszłych mieszkańców.

 

Poza różnorodnymi udogodnieniami, właściciele lokali na Woronicza mogą czuć się również bezpiecznie. Osiedle posiadać będzie 24h ochronę przez 7 dni w tygodniu, rozbudowany system kamer oraz video domofony w lokalach, a mieszkańcy zostaną wyposażeni w karty dostępu. Kolejne etapy prac na Woronicza Qbik ruszą zgodnie z harmonogramem, a efektowna konstrukcja w 2012 r. stanie się charakterystycznym elementem Mokotowa.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Partner of Promotion

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »