Firma » Biznes

CUBUS w Atrium Reduta od marca

CUBUS w Atrium Reduta od marca
Zobacz więcej zdjęć »
Już jutro w CH Atrium Reduta otwarty zostanie salon znanej sieci odzieżowej Cubus. Powiększy bogatą ofertę odzieżową w CH Atrium Reduta. Będzie to czwarty salon tej marki w Warszawie.

Od 14 marca klienci Atrium Reduta będą mogli robić zakupy w salonie sieci Cubus.  Firma będzie zajmowała lokal o powierzchni 421 m.kw. znajdujący się na I piętrze Galerii.

Cubus jest jedną z największych, najbardziej popularnych i rozpoznawalnych skandynawskich marek odzieżowych. W ofercie posiada odzież i akcesoria dla kobiet, mężczyzn i dzieci. W ponad 270 sklepach zatrudnia ponad 2 000 pracowników w sześciu krajach: Norwegia, Szwecja, Polska, Łotwa, Niemcy i Finlandia. 

Obecnie na terenie Polski posiada blisko 40 sklepów zlokalizowanych w centrach handlowych największych miast. Marka posiada własny dział projektów i zakupów, które gwarantują, że Klienci w każdej kolekcji znajdą zawsze najnowsze trendy mody.

Centrum Handlowe Atrium Reduta jest jednym z największych i pierwszych centrów handlowych w Warszawie. Położone jest w jednej z największych dzielnic biznesowych miasta. W Reducie znajduje się 138 lokali. Wśród najemców znajdują się m.in. Carrefour, Euro RTV/AGD, Peek&Cloppenburg, H&M, Empik i KappAhl. Do dyspozycji klientów jest przestronny parking z 1640 miejscami parkingowych. 

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Smart Media Sp. z o. o.
http://smart-media.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
Warsztaty online „Technologie medyczne w modelach zintegrowanej opieki zdrowotnej”
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »