Technologie » Komputery

Cyberbajt autoryzowanym dystrybutorem rozwiązań Miure

Cyberbajt autoryzowanym dystrybutorem rozwiązań Miure
Zobacz więcej zdjęć »
Cyberbajt został oficjalnym dystrybutorem Miure – wydajnych radiolinii punkt - punkt na pasma nielicencjonowane 5 i 24 GHz.

Miure oferuje rozwiązania dla sieci komputerowych przeznaczone do bezprzewodowego przesyłu danych na duże odległości. Produkowane urządzenia przeznaczone są do pracy w pasmach nielicencjonowanych, dzięki czemu nie wymagają pozyskiwania żadnych pozwoleń ani rezerwacji częstotliwości.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Opracowany przez Miure protokół MRTP całkowicie zrywa z mechanizmami zarządzania ruchem stosowanym w standardach 802.11a/b/g, umożliwiając osiągnięcie maksymalnej możliwej wydajności użytych interfejsów radiowych, co jest niespotykane w tej klasie urządzeń. Jest to możliwe dzięki użyciu dwóch niezależnych torów transmisji radiowej oraz zastosowaniu unikalnych technik:

  • fragregacji - uniezależnienia rozmiaru ramek przesyłanych radiem od ruchu użytkownika,
  • asynchronicznej retransmisji - zgłaszania zgubionych ramek zrealizowana z użyciem osobnego toru transmisji,
  • optymalizacji parametrów transmisji - optymalnego doboru modulacji, rozmiaru ramki i mocy nadawania na podstawie przeprowadzanych na bieżąco pomiarów parametrów łącza,

W ramach zawartego porozumienia, Cyberbajt uzyskał status autoryzowanego dystrybutora rozwiązań Miure na rynek Polski. Dzięki temu Cyberbajt jest w stanie zaoferować dla swoich klientów pełną gamę sprzętu Miure wraz z profesjonalnym wsparciem technicznym, dużą dostępność urządzeń oraz konkurencyjne ceny.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Netiona - Integrator rozwiązań teleinformatycznych
http://www.netiona.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »