Technologie » Telekomunikacja

Cyberbajt został dystrybutorem radiolinii Siklu

Cyberbajt został dystrybutorem radiolinii Siklu
Zobacz więcej zdjęć »
Cyberbajt wprowadził do oferty radiolinie firmy Siklu i został jej autoryzowanym dystrybutorem. Siklu jest producentem profesjonalnych radiolinii punkt – punkt na pasma licencjonowane klasy operatorskiej.

Dzięki zawartej z Siklu umowie, Cyberbajt jest w stanie zaoferować w korzystnych cenach wszystkie produkty z serii EtherHaul. Zawarte porozumienie gwarantuje szybki czas dostawy oraz możliwość profesjonalnego serwisu.

Dla klientów potrzebujących wyłącznie radiolinii, bez dodatkowych usług, polecamy zapoznanie się z modelem Siklu EtherHaulTM 1200L  dostępnym w sklepie Cyberbajt. Jest to model pracujący w licencjonowanym paśmie 71-76 GHz, co zapewnia bardzo niskie opłaty za rezerwację częstotliwości (np. dla pasma 74 GHz opłaty wynoszą: kanał 250 MHz: 75 zł/rok i 500 MHz: 150 zł/rok).  Radiolinia pracuje w polskich warunkach środowiskowych na dystansie około 2 km.

Bazowa licencja pozwala na transmisję z przepustowością 400 Mb/s z możliwością jej rozszerzenia do 1200 Mbps (half duplex) w warstwie radiowej. Tryb TDD pozwala maksymalnie wykorzystać całe pasmo radiowe przy niesymetrycznym ruchu. Kompaktowe rozwiązanie typu „all in one", „all outdoor" gwarantuje łatwą obsługę i niskie koszty wdrożenia systemu. Cena za kompletne łącze wraz z uchwytami montażowymi oraz zasilaczami PoE wynosi: 16 700 zł.

Inżynierowie Cyberbajt zapewniają pomoc przy doborze najbardziej optymalnego modelu radiolinii dostosowanego do indywidualnych potrzeb jak również służą wsparciem technicznym przed i po zakupie radiolinii Siklu.

Jeżeli przy zakupie radiolinii potrzebujesz dodatkowego wsparcia technicznego, Dział Wdrożeń firmy Cyberbajt - Netiona oferuje usługi dodatkowe: pozyskanie częstotliwości, instalację, konfigurację i uruchomienie radiolinii, usługi serwisowe oraz szeroko pojęte wsparcie techniczno - organizacyjne.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Netiona - Integrator rozwiązań teleinformatycznych
http://www.netiona.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »