Firma » Biznes

Cyberbajt został Partnerem iNET Group

Cyberbajt został Partnerem iNET Group
Zobacz więcej zdjęć »
Z przyjemnością informujemy, że Cyberbajt podpisał ramową Umowę o współpracy i został Partnerem iNET Group, Ogólnopolskiej Grupy Internetowej, która zrzesza już blisko 200 firm z sektora ISP z terenu całej Polski.

Firma Cyberbajt, w ramach ramowej Umowy o współpracy, zapewni dodatkowe korzyści dla swoich klientów, będących członkami iNET Group.

Jednym z profitów dla Partnerów iNetgroup, którzy promują swoje sieci bezprzewodowe w serwisie gdzienet.pl, będzie umieszczenie logo iNET Group przy nazwie firmy. Dla potencjalnych klientów będzie to ważnym sygnałem, że firma działa w ramach grupy iNet, co gwarantuje świadczenie usług najwyższej jakości.

Dodatkowo, Cyberbajt będzie brał udział w każdej organizowanej przez iNET Group Konferencji iNET Meeting. Uczestnicy konferencji będą mieli możliwość bieżącego kontaktu z nowościami w ofercie Cyberbajt. W czasie trwania każdej Konferencji, na swoim stoisku, Inżynierowie Cyberbajt będą prezentować nowe anteny WLAN oraz najświeższe rozwiązania technologiczne w budowie wydajnych sieci bezprzewodowych.

Serdecznie zapraszamy do zakupów w sklepie Cyberbajt, udziału w Konferencjach iNET Meeting oraz do spotkania z nami na stoisku Cyberbajt.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Netiona - Integrator rozwiązań teleinformatycznych
http://www.netiona.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »