Kultura, sztuka » Kultura

Cyrkowe fantazje w Białymstoku

Cyrkowe fantazje w Białymstoku
Zobacz więcej zdjęć »
Nauka żonglowania oraz chodzenia na szczudłach, barwne balonowe zoo czy pełne humoru postaci klauna i siłacza czekają na najmłodszych gości centrów handlowych Auchan w Białymstoku. Iście cyrkowa atmosfera zapanuje w najbliższy weekend z okazji urodzin obu galerii.

Sięgająca XVIII wieku sztuka cyrkowa w dalszym ciągu cieszy się ogromną popularnością, szczególnie wśród dzieci. Niezwykłe gimnastyczne umiejętności cyrkowców, groteskowe żarty klaunów oraz sztuczki wykonywane przez zwierzęta wzbudzają zachwyt wśród najmłodszych widzów. Już w najbliższy weekend ten fascynujący cyrkowy świat przeniesie się do dwóch białostockich galerii handlowych Auchan.

W sobotę 16 listopada w CH Auchan Hetmańska oraz w niedzielę 17 listopada w CH Auchan Produkcyjna najmłodsi goście będą mogli spróbować swoich sił między innymi w chodzeniu na szczudłach czy żonglowaniu różnymi przedmiotami. W powietrzu unosić się będą piłeczki, obręcze oraz cyrkowe maczugi. Pod czujnym okiem animatora maluchy wyćwiczą również swoją równowagę na specjalnej równoważni „role bole”, a także będą ze sobą rywalizować w licznych konkurencjach – przeciąganiu liny czy obracaniu wokół bioder obręczy „hula-hop”.

W specjalnym kąciku plastycznym stworzą natomiast wyjątkowe papierowe zwierzaki, a animatorzy wyczarują z balonów kształty egzotycznych zwierząt.

- Większości z nas cyrk kojarzy się z dobra zabawą i niesamowitymi sztuczkami. Z okazji urodzin białostockich galerii Auchan chcieliśmy odrobinę tego fantastycznego świata przenieść z cyrkowego namiotu pod dachy centrów handlowych. Dzięki temu nasi najmłodsi goście będą mogli przyjrzeć się z bliska pracy cyrkowca, a przy okazji cudownie się bawić – mówi Marlena Brzostowska, menedżer Centrów Handlowych Auchan w Białymstoku

Podczas cyrkowych zabaw w galeriach nie zabraknie również typowych postaci. W pasażach będzie można spotkać groteskowych siłaczy, figlarnych klaunów oraz profesjonalnych szczudlarzy. W wybranych godzinach maluchy będą mogły również zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z cyrkową papugą.

Cyrkowe fantazje odbędą się w sobotę 16 listopada w CH Auchan Hetmańska przy ulicy Hetmańskiej 16 oraz w niedzielę 17 listopada w CH Auchan Produkcyjna przy ulicy Produkcyjnej 84 w Białymstoku. Wszystkie atrakcje zaplanowane są od godziny 12.00 do 18.00. Pamiątkowe zdjęcie z cyrkową papugą będzie można wykonać w godzinach 11.00, 14.00 oraz 16.00.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Centrum Handlowe Auchan

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »