Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Cyrkowe sztuczki i mistrzowie gry

Chodzenie na szczudłach, nauka żonglerki, wielkie gry planszowe – to propozycje Portu Łódź na nadchodzący weekend. W sobotę na Patio odbędą się warsztaty cyrkowe, a w niedzielę organizatorzy zapraszają na emocjonujące rozgrywki do Portu Gier.

 

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Mali cyrkowcy

W sobotę, 4 sierpnia, będzie można przejść się po Patio Portu Łódź na szczudłach, spróbować swoich sił w żonglowaniu lub kręceniu talerzami oraz nauczyć się wielu innych cyrkowych sztuczek. Wszystko to w ramach warsztatów cyrkowych między godz. 12:00 a 18:00. Bezpłatne zajęcia poprowadzą doświadczeni cyrkowcy, a nad dobrym samopoczuciem uczestników warsztatów będzie czuwać sympatyczny klaun.

 

Port Gier

W niedzielę, 5 sierpnia, Patio Portu Łódź przemieni się w miejsce planszowych i karcianych rozgrywek. W ramach Portu Gier dla dzieci przygotowano wielki klocki oraz gry planszowe, które uczą logicznego myślenia, podejmowania decyzji i rozwijają wyobraźnię maluchów. Propozycją dla młodzieży i dorosłych będą popularne „planszówki” oraz gry karciane, w trakcie których będzie można sprawdzić się w roli mistrza gry i umiejętnie poprowadzić rozgrywkę.

 

– W pierwszą sobotę sierpnia zapraszamy na kolorowe warsztaty cyrkowe, które nie tylko stanowią doskonałą rozrywkę, ale także sprzyjają rozwojowi kreatywności, poczucia rytmu, poprawiają koncentrację oraz refleks. Natomiast niedzielę proponujemy spędzić rodzinie w naszym Porcie Gier, gdzie każdy, bez względu na wiek, znajdzie coś dla siebie - mówi Emilia Lange – Cichocka, menadżer działu marketingu Portu Łódź.

 

Zabawy dla najmłodszych

Na Patio nie zabraknie także atrakcji dla najmłodszych – przygotowano dla nich gry ruchowe i gimnastykę, zabawę w chowanego, grę w klasy i w gumę, naukę skakania na skakance i liczne zabawy integracyjne. Zajęcia odbędą się w godz. 12:00- 18:00. Poprowadzą je wykwalifikowani pedagodzy przedszkolni.

 

Więcej informacji na stronie internetowej www.portlodz.pl.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Katarzyna Rąkowska

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »