Gospodarka » Żywność

Czanieckie Makarony na VII Zimowych Międzynarodowych Mistrzostwach w Ratownictwie Medycznym

Czanieckie Makarony na VII Zimowych Międzynarodowych Mistrzostwach  w Ratownictwie Medycznym
Zobacz więcej zdjęć »
Od 25 do 28 stycznia 2012 roku Szczyrk gościł 62 drużyny ratowników medycznych z całego świata podczas VII Zimowych Międzynarodowych Mistrzostw w Ratownictwie Medycznym organizowanych przez Bielskie Pogotowie Ratunkowe.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Zawody corocznie wyłaniają najlepsze drużyny ratowników na podstawie wyników w 5 konkurencjach polegających na przeprowadzaniu akcji ratowniczych w trudnych warunkach. Tegoroczne mistrzostwa sponsoruje m.in. firma z regionu bielskiego - Czanieckie Makarony Sp. z o.o.
VII Zimowe Mistrzostwa w Ratownictwie Medycznym zgromadziły 49 drużyn ratowników z Polski oraz 13 zagranicznych – z Grecji, Ukrainy, Litwy, Niemiec oraz Belgii, które zmierzyły się ze sobą w pięciu turniejach. W ciągu 3 dni zawodnicy stanęli przed zadaniami sprawdzającymi ich praktyczne umiejętności oraz przestrzeganie procedur w sytuacjach ekstremalnych, np. podczas wypadków masowych, w zakładzie pracy, w nocy czy też w terenie. Poprawność wykonania zadań była oceniana i punktowana przez sędziów. W klasyfikacji końcowej, na pierwszych trzech miejscach uplasowały się drużyny z Polski. Pierwsze miejsce zajęło Bielskie Pogotowie Ratunkowe a drugie i trzecie, kolejno - Wojewódzki Szpital Zespolony Dział Ratownictwa Medycznego z Elbląga oraz Pogotowie Ratunkowe we Wrocławiu. Najlepszą ekipą zagraniczną okazała się ukraińska Klinika Borys, która zajęła piąte miejsce.
Tegoroczne Zimowe Międzynarodowe Mistrzostwa w Ratownictwie Medycznym były również okazją do wymiany fachowej wiedzy oraz doświadczeń w międzynarodowym gronie specjalistów. Równolegle z zawodami prowadzono panele naukowe oraz wykłady ekspertów poruszające m.in. procedury ratownicze, medyczne aspekty katastrof, powikłania cukrzycy czy postępowanie w trudnych przypadkach. Wszystkie drużyny miały również okazję zaprezentować wyposażenie ambulansów. Imprezę zakończyła uroczysta biesiada przygotowana dla uczestników oraz zaproszonych gości.
Firma z regionu bielskiego – Czanieckie Makarony Sp. z o.o., która od lat wspiera działania lokalnej społeczności, znalazła się w gronie sponsorów tegorocznej edycji Mistrzostw. „Firma Czanieckie Makarony zdecydowała się wesprzeć VII Zimowe Międzynarodowe Mistrzostwa w Ratownictwie Medycznym, ponieważ impreza pozwala na promowanie nowoczesnych sposobów ratowania zdrowia i życia ludzkiego, a także przyczynia się do promowania regionu bielskiego” – mówi Joanna Dybał, Czanieckie Makarony. Do tej pory firma angażowała się również podczas 48. Tygodnia Kultury Beskidzkiej, XX Biesiady u Bartnika oraz pokazu mody bielskiej projektantki Natashy Pavluchenko.

CZANIECKIE MAKARONY Sp. z o.o.
ul. Krajobrazowa 5
43-354 Czaniec
tel. +48 33 82 71 110
fax +48 33 82 71 122
___
Firma Czanieckie Makarony Sp. z o.o. rozpoczęła swoją działalność w 1990 r. i od początku kładzie ogromny nacisk na wysoką jakość wytwarzanego produktu, dlatego wdrożyła certyfikowane systemy: IFS International Food Standard oraz BRC Global Standard for Food Safety zgodne z wymaganiami Dobrej Praktyki Higienicznej, Dobrej Praktyki Produkcyjnej, HACCP, norm serii ISO. Do produkcji makaronu używa się kaszy pszennej makaronowej, semoliny i jaj. Czanieckie Makarony Sp. z o.o. produkują również bezjajeczny makaron a'la italiana, w którego skład wchodzi 100% semoliny, oraz makarony „kolorowe" z dodatkiem szpinaku oraz pomidora, a także makaron z jaj przepiórczych. Czanieckie Makarony posiadają w swojej ofercie makarony: krajanka, ryż, gwiazdka, literki, tarte, kolanko z falbanką, świderek, muszelka, muszelka morska, rurka ukośna, łazanka, kokardka, kokardka mała, gniazdko nr 1, gniazdko nr 2, tasiemka walcowana, nitka walcowana, niteczka walcowana.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

GutPR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »