Moda » Odzież

Czapka – królowa zimowych ozdób.

Czapka – królowa zimowych ozdób.
Zobacz więcej zdjęć »
W sezonie zimowym nakrycia głowy mają zdobić, śmieszyć i szokować. Trzeba się, po prostu, umieć nimi bawić i nie traktować ich zbyt serio. Styliści z firmy odzieżowej Maskarada (Farina Rosa) podpowiedzą jak to robić.

W hierarchii ważności, nakrycia głowy stały się ważniejsze od butów i toreb. Akcesoria takie jak: kapelusze, berety, toczki, duże czapy, decydują o stylu i nadają określony charakter. To co zakłada się w tym sezonie na głowę, buduje proporcje całej sylwetki.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Za duże czapy i wysokie toczki dodają uroku i "centymetrów". Biżuteryjne ozdoby, w postaci: piór, szkiełek, koronek, jedwabnych wstążek, tiulu, naturalnych kamieni kreują indywidualny, ekstrawagancki look. Kolorami, które obowiązują w tym sezonie są: czerwień, czerń, brąz, fiolet.

A więc, chrońmy się przed chłodem, tej zimy. Nośmy nakrycia głowy, które nadadzą szyk, klasę i indywidualny charakter.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

drejmer

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »