Dom » Budownictwo

Czarne akcenty w łazience

Czarne akcenty w łazience
Zobacz więcej zdjęć »
Czerń odgrywa różnorodne role w projektowaniu wnętrz. Umiejętnie użyta może zachwycać jako wiodący kolor w łazienkach, ale doskonale nadaje się też do stworzenia efektownych akcentów. Doskonałym przykładem są czarne akcesoria i produkty, takie jak armatura, odpływy czy płytki uruchamiające do WC.

W połączeniu z bielą lub ciepłymi tonami, tworzą one elegancką aranżację wnętrza, któremu nie brakuje jednak przytulnego klimatu.  

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

 

Domowe łazienki już dawno przestały być pomieszczeniami o charakterze wyłącznie funkcjonalnym. Dzisiaj kluczowe w projekcie jest uzyskanie równowagi pomiędzy użytecznością i zachwycającym efektem wizualnym. Stanowi to pewne wyzwanie, ale dzięki szerokiej gamie dostępnych obecnie rozwiązań sanitarnych, dysponujemy wręcz nieograniczonymi możliwościami aranżacyjnymi. Szczególnie wysoki potencjał tkwi w czarnych detalach. Ten achromatyczny kolor wnosi do łazienki nowoczesną elegancję, a także pewną nutę mistycyzmu.

 

Kolorystyczna gra kontrastów

Czarna armatura, akcesoria, czy lampy sufitowe stworzą piękny kontrast w połączeniu z jasnymi i ciepłymi odcieniami płytek ceramicznych. Strefę prysznica można efektownie zaakcentować czarnym odpływem liniowym, a na jasnej ścianie nad toaletą zamontować stylowy czarny przycisk uruchamiający. Co więcej, firma Viega oferuje te produkty zarówno w wersji błyszczącej, jak i w modnym obecnie wariancie matowym. Możemy również kreatywnie pobawić się fakturą płytek - na przykład umiejętnie łącząc formaty 3D na ścianach z gładkimi powierzchniami na podłodze.

 

Spójna linia wzornicza

W przeciwieństwie do zamierzonych kontrastów w wymiarze barw i faktur, design produktów i akcesoriów sanitarnych powinien pozostać jednolity. Doskonale widać to na zaprezentowanym przykładzie łazienki. We wszystkich elementach odnajdujemy tutaj spójną kolorystykę i minimalistyczne, proste linie. W kabinie prysznicowej uwagę przykuwa smukły, czarny ruszt odpływu Advantix Cleviva o wyprofilowanym spadku. Harmonijnie komponuje się on stylistyką z matowym przyciskiem uruchamiającym Visign form More 204, w którym funkcję klawiszy pełnią delikatne, wąskie listewki. Podobnym designem charakteryzują się również inne akcesoria, takie jak szczotka i uchwyt na papier toaletowy. Umiejętnie dobrane, spójne detale nadają łazience wyjątkową jakość estetyczną.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

brandpromotions

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »