Kultura, sztuka » Kultura

Czarno-biała przygoda teatralna w Porcie Rumia

Czarne i białe koty, niedźwiedzie, Sroka Kłamczucha i inne ciekawe postaci zagoszczą 13 kwietnia na scenie teatralnej Portu Rumia. Podczas bezpłatnego przedstawienia najmłodsi amatorzy teatru przeniosą się do wyjątkowego świata, pełnego przygód i czarno-białych postaci!

Spektakl, który odbędzie się 13 kwietnia w Porcie Rumia przeniesie dzieci do czarno-białego miasteczka, gdzie poznają jego niezwykłych mieszkańców. Przewodnikami po tym świecie będzie Malarka Pani Biała i Poeta Pan Czarny, którzy postanowili opisać losy czarno-białych bohaterów w swej książce.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Maluchy wezmą udział w bajkowych przygodach Czarnego i Białego Kota, Białego Niedźwiedzia, Fotografa, Sroki Kłamczuchy, Białego Kruka oraz Rodziny Tralalińskich. Będą się również mogły przyjrzeć czarno-białym zjawiskom występującym w otaczającej je rzeczywistości. Wiele radości dostarczy forma spektaklu, która pozwoli najmłodszym gościom galerii czynnie uczestniczyć w tworzeniu przygód czarno-białych bohaterów.

Ciekawa forma spektaklu łączy w sobie wiele dziedzin artystycznych – poezję, muzykę i sztuki plastyczne, co wpływa na kształtowanie wrażliwości estetycznej dzieci. Teatrzyk jest utrzymany w stylu „Kabaretu Starszych Panów”.

Z kolei podczas rodzinnych warsztatów kreatywnych organizowanych wspólnie z Miejskim Domem Kultury w Rumi, będzie można kontynuować czarno-białą zabawę. Podczas zajęć powstaną przestrzenne czarne i białe kotki oraz wyklejanki, których bohaterem będzie to puszyste, sympatyczne zwierzę.

Rodzinny spektakl pt. „Czarne i białe? zostanie odegrany 13 kwietnia o godzinie 13.00 i 15.00 w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan przy ulicy Grunwaldzkiej 108 w Rumi. Tego dnia odbędą się również bezpłatne warsztaty kreatywne prowadzone przez instruktorów Miejskiego Domu Kultury w Rumi. Wstęp wolny.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Centrum Handlowe Auchan

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »