Gospodarka » Żywność

Czas na jesienne porządki!

Czas na jesienne porządki!
Zobacz więcej zdjęć »
Piękne pastelowe kolory, świeże owocowe i kwiatowe zapachy, designerskie opakowania. Nie, to nie jest opis najnowszych perfum, tylko wyjątkowej linii worków na śmieci ULTRA Jana Niezbędnego, które pomogą nam wprowadzić porządek i estetykę do naszego otoczenia!

Praktyczna estetyka

 Jesień to czas powrotu po wakacjach do biura i szkoły. Aby ze świeżą energią wkroczyć w ten nowy rozdział, zadbajmy o przestrzeń wokół nas. Oczyszczając nasze otoczenie, oczyścimy umysł, co na pewno wpłynie na efektywność naszych działań. Pomogą nam w tym nowe worki Jana Niezbędnego. Są nie tylko ULTRA-wytrzymałe, ale dzięki swoim pastelowym kolorom, również bardzo atrakcyjne dla oka. Dodatkowo, roztaczają wokół siebie przyjemne zapachy granatu (różowe o pojemności 35 l) oraz kwiatów (niebieskie, 60 l), dzięki czemu świetnie nadają się do wyłożenia kosza, który trzymamy w naszej kuchni, pokoju czy przy biurku. Koniec z workami, które musimy ukrywać w szafie, czy pod zlewem.

 Dla środowiska...

 Designerskie worki Jana Niezbędnego to nie tylko estetyka w naszych domach. Są produkowane przy użyciu nowatorskiej technologii, która poprawia właściwości mechaniczne folii, czyniąc ją wyjątkowo wytrzymałą, mocniejszą i bardziej elastyczną. Co więcej, wybierając nowe worki ULTRA, dbamy nie tylko o porządek w domu, ale również o środowisko naturalne. Folia, z której wykonano produkt, jest niezwykle wytrzymała, a jednocześnie cieńsza i lżejsza, zaś mniejsza ilość zużytego materiału sprawia, że worki są bardziej przyjazne dla natury.

 .. nie tylko na śmieci

 Dzięki swojej wytrzymałości i miłemu dla oka wyglądowi, nowe worki dają nam szereg alternatywnych zastosowań. Doskonale sprawdzą się do przechowywania letniej odzieży w zbliżającym się okresie zimowym, czy wyłożenia kosza na brudną bieliznę. Bez trudu zapakujemy w nie także ciężką pościel czy nieforemne akcesoria, takie jak duży plecak czy namiot. Dzięki temu nie będą się kurzyć i ochronimy je przed ewentualnymi gośćmi w naszych schowkach, takimi jak mole czy gryzonie. 

 ... i dla wygody

 Dla naszej wygody worki ULTRA zostały wyposażone w sprawdzone systemy, takie jak specjalna tasiemka ułatwiająca szybkie i bezproblemowe otwieranie oraz taśma umożliwiająca pełne wykorzystanie pojemności worka oraz jego szczelne zamknięcie. Kolejnym udogodnieniem jest unikatowy system „Interleave”, który pozwala odwijać jeden worek za drugim – bez konieczności odrywania ich od siebie. Wszystko po to, aby żyło nam się wygodniej!

 

 

Jan Niezbędny, worki ULTRA 35l, cena ok. 6,50 PLN

Jan Niezbędny, worki ULTRA 60l, cena ok. 6,50 PLN

 

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

agnieszka.robak

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Za 1 dzień:
Łukasz Orbitowski na festiwalu Apostrof w Krakowie. 20.05.19, godz.:18, Empik Bonarka
Za 2 dni:
Marek Krajewski na Apostrofie w Krakowie, 21.05.19, g. 18:00, Empik Bonarka
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »