Firma » Biura

Cztery nagrody dla Ghelamco Poland w CIJ Awards 2012

Cztery nagrody dla Ghelamco Poland w CIJ Awards 2012
Zobacz więcej zdjęć »
Firma Ghelamco Poland zdobyła kolejne nagrody w prestiżowym konkursie CIJ Awards.

W tym roku belgijski deweloper po raz szósty w swojej historii otrzymał tytuł Office Developer of the Year. Z kolei Senator, najnowsza inwestycja Ghelamco, okazała się najlepszym projektem w dwóch kategoriach - Office Development of the Year oraz Essa Award. Przedstawiciele Ghelamco Poland odebrali również statuetkę za zwycięstwo w kategorii Office Lease of the Year, w której zwyciężyła największa umowa najmu na polskim rynku nieruchomości w ostatnim czasie, czyli umowa najmu powierzchni biurowej przez T-Mobile w powstającej inwestycji Ghelamco - Marynarska 12.

Konkurs CIJ Awards od 11 lat organizowany jest w Polsce przez magazyn Construction & Investment Journal.
W skład konkursowego jury wchodzą specjaliści w dziedzinie nieruchomości i budownictwa. Uroczyste wręczenie nagród odbyło się podczas gali 8 listopada 2012 r. w Hotelu Intercontinental w Warszawie. O prestiżowe nagrody CIJ walczą również projekty i deweloperzy
w Czechach, Słowacji, Rumunii oraz na Węgrzech.

Kolejna statuetka CIJ w kategorii Developer of the Year otrzyma honorowe miejsce przy pięciu pozostałych z poprzednich lat. Jesteśmy bardzo dumni, że po raz szósty jury CIJ Awards doceniło naszą firmę za jakość i skalę prowadzonych inwestycji. Szczególnie cieszą nas kolejne wyróżnienia dla naszego najnowszego i wyjątkowego projektu przy ul. Bielańskiej - biurowca Senator. Ponadto jesteśmy dumni, że to właśnie Ghelamco może podpisać się pod największą umową najmu na polskim rynku w tym roku" - mówi Jeroen van der Toolen, Dyrektor Zarządzający Ghelamco na Europę Środkowo-Wschodnią.

Ghelamco Poland to jeden z największych deweloperów i generalnych wykonawców działających na rynku nieruchomości w Polsce. Przez 21 lat obecności w kraju deweloper dostarczył już ponad 400 000 m2 powierzchni biznesowej, a aktualnie ma w budowie ponad 157 000 m2 i cały czas negocjuje kolejne umowy najmu utrzymując pozycję Office Developer of the Year.

Senator, uznany przez CIJ za Office Development of the Year, to najnowsza inwestycja Ghelamco Poland. Projekt został ukończony w lipcu 2012 r. i dostarczył na stołeczny rynek 25 000 m2 nowoczesnej powierzchni biurowej. Ze względu na historyczny charakter miejsca projekt prowadzony był we współpracy z biurem Stołecznego Konserwatora Zabytków. Biurowiec od początku cieszył się dużym zainteresowaniem polskich
i międzynarodowym firm, a do grona prestiżowych najemców należą już m.in. PKN Orlen, firmy z Grupy Rabobank, Euronet, Legg Mason oraz BRE Bank S.A.

Senator, poza nagrodą dla najlepszego biurowca, został również wyróżniony w kategorii Essa Award (Environmental, Social and Sustainability Award), w  której oceniane były aspekty ekologiczne budynku. Senator od samego początku powstawał zgodnie z założeniami ekologicznego certyfikatu BREEAM i jest już na ostatnim etapie jego pozyskiwania. Budynek oficjalnie stał się już partnerem programu GreenBuilding prowadzonego przez Komisję Europejską.

Od początku 2012 r. firma Ghelamco podpisała w sumie umowy najmu na rekordową powierzchnię  w całej swojej historii, w tym największą umowę na polskim rynku nieruchomości - umowę z Polską Telefonią Cyfrową (PTC), jednym z największych operatorów sieci komórkowych w Polsce. PTC wynajęła 27 000 m2, czyli blisko 70% powierzchni biznesowej w inwestycji powstającej przy ulicy Marynarskiej 12 w Warszawie. Transakcja, uznana przez jury CIJ za Office Lease of the Year miała miejsce w maju 2012 r.

O Ghelamco Poland:

Ghelamco Poland to jeden z wiodących deweloperów i generalnych wykonawców działających na polskim rynku nieruchomości komercyjnych. Firma specjalizuje się w dostarczaniu nowoczesnych powierzchni biurowych i magazynowych. Firma realizuje ponadto, pod marką Ghelamco Residential, projekty mieszkaniowe o wysokim standardzie. Przez 21 lat, oddając do użytku ponad 400 000 m2 biur i magazynów, firma zdobyła reputację dewelopera, który zapewnia terminowość oraz wysoką jakość realizowanych inwestycji. Uznaniem wysokiej jakości jest szereg zdobytych przez firmę nagród.

 

www.ghelamco.com

Informacje dla mediów:

Marta Gryglewicz, Account Executive, Partner of Promotion

e-mail: m.gryglewicz@partnersi.com.pl, tel. (22) 858 74 58 w. 84

Tomasz Siczyński, Marketing & PR Specialist, Ghelamco Poland

e-mail: tomasz.siczynski@ghelamco.com, tel. (22) 455 16 00Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Partner of Promotion

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »