Technologie » Komputery

Czytnik ebooków eClicto teraz ponad 40% taniej!

Czytnik ebooków eClicto teraz ponad 40% taniej!
Zobacz więcej zdjęć »
Nowoczesne urządzenie do czytania książek w postaci ebooków teraz 40% taniej.

Czytnik e-booków eClicto to nowoczesne urządzenie mobilne wykorzystujące technologię e-papieru, która zapewnia komfort czytania identyczny jak w przypadku tradycyjnych książek.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Ekran nie świeci własnym światłem, dzięki czemu nie męczy wzroku. Czytnik jest lekki i poręczny. Dzięki niemu możesz korzystać z bogatych zasobów swojej biblioteki w każdym miejscu.

Co można czytać w czytniku eClicto?

Czytnik eClicto służy do odczytu e-booków w zabezpieczonym formacie EPUB, które znajdziesz w naszym sklepie w specjalnie przygotowanej kategorii książek e-booki eClicto. Ponadto świetnie sobie radzi z plikami pdf, txt, html

Czy czytnik objęty jest gwarancją?

Udzielamy gwarancji na okres jednego roku licząc od daty sprzedaży produktu wpisanej do karty gwarancyjnej i potwierdzonej dowodem zakupu. Nabywcy eClicto mają zapewniony pełny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzenia.

Jak pobrać e-booka na czytnik eClicto?

Należy podłączyć czytnik do komputera i zainstalować bezpłatny program Manager eClicto. Następnie kupić wybranego e-booka w Księgarni eClicto oznaczonego ikoną "Książka tylko na czytnik" lub "Książka na czytnik i komputer". W ciągu 10 minut po zaksięgowaniu płatności e-book automatycznie pojawi się w katalogu Moje książki w Managerze eClicto. Wystarczy wtedy skopiować na czytnik pobraną książkę klikając przycisk "Kopiuj na czytnik".

Ile e-booków pomieści czytnik eClicto?

W czytniku eClicto – elektronicznej bibliotece – można pomieścić do 400 e-booków. Liczbę tę można łatwo zwiększyć o ok. 8 tysięcy tytułów dzięki wbudowanemu czytnikowi kart SD o pojemności do 4 GB.

Jakie dodatkowe funkcje posiada czytnik eClicto?

W czytniku eClicto można przechowywać i przeglądać zdjęcia oraz odtwarzać pliki mp3.

Dodatkowe akcesoria do czytnika eClicto

Oferujemy etui, słuchawki, karty SD.

Opis techniczny produktu:

Rozmiar: 118 x 188 x 8,5 mm Waga: 174 g (wraz z baterią) Wyświetlacz: E Ink® Vizplex 6” – 122 x 91 mm Rozdzielczość: 600 x 800 pikseli, 166 dpi Liczba kolorów: 4 odcienie szarości (dithering) Doskonała widoczność w świetle słonecznym Możliwość używania ekranu w pozycji pionowej oraz poziomej Baterie: Bateria ładowalna (1000 mAh) litowo-polimerowa. Do czterech dni czytania Pamięć: 512 MB pamięci wewnętrznej Flash(200 MB do wykorzystania) Pamięć operacyjna RAM: 64MB Port pamięci zewnętrznej: SD do 4 GB Komunikacja: kabel USB 2.0 Temperatura pracy: 5 C - 50 C  

Opakowanie zawiera:    

  • czytnik eClicto,    
  • słuchawki,    
  • zasilacz sieciowy,    
  • przewód USB,    
  • instrukcja obsługi czytnika i Managera eClicto,    
  • instrukcja pierwszego uruchomienia,    
  • karta gwarancyjna - 12 miesięcy od daty zakupu

Kolporter.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

puella

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »