Motoryzacja » Transport

Dachser atrakcją w Miniworld Rotterdam

120 godzin – tyle trwała praca nad projektem, budową i instalacją miniaturowej repliki centrum logistycznego Dachser w Rotterdamie. Idealnie wykonana konstrukcja doskonale odwzorowuje jedną z lokalizacji operatora w Holandii, a wszystko to w żółto-niebieskich barwach Dachser.

Aby zapewnić obsługę logistyczną dla swoich najmniejszych klientów, Dachser uruchomił lokalizację w Miniworld Rotterdam - największej krytej miniaturze w Beneluksie. Dzięki nowej inwestycji dostawca usług logistycznych powiększył swoją przestrzeń o 20 625… centymetrów kwadratowych. Ponadto dzięki dogodnej lokalizacji w pobliżu miniaturowego portu w Rotterdamie, Dachser ma możliwość zaoferowania rozwiązań logistycznych dla całej społeczności biznesowej w Miniworld.

 

Praca nad tą wyjątkowo szczegółową konstrukcją trwała 5 dni – tyle potrzebowali projektanci na realizację najmniejszego obiektu Dachser w historii. Nie zabrakło w nim nawet oświetlenia wokół budynku, przedstawionych na makiecie zabawnych mini scenek oraz pięciu charakterystycznych ciężarówek Dachser.

 

Z kolei pełnowymiarowy Dachser Holandia to oddziały w Rotterdamie, Waddinxveen, Zevenaar, Maastricht i Schiphol oraz około 150 charakterystycznych ciężarówek dziennie na drogach tego kraju, obsługujących klientów w zakresie logistyki drogowej, lotniczej i morskiej.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PractumConsulting

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »