Gospodarka » Opakowania

DAMCO uruchamia stałe połączenie wahadłowe Mszczonów - Czeladź

DAMCO uruchamia stałe połączenie wahadłowe Mszczonów - Czeladź
Zobacz więcej zdjęć »
Wraz z początkiem lutego br. nowa lokalizacja Damco Poland w Czeladzi została włączona w sieć dystrybucyjną Spółki. Realizacja dystrybucji również przez śląski oddział pozwoli na dalsze podnoszenie jakości świadczonych usług.

Magazyn o powierzchni ok. 2000 mkw będzie pełnił funkcję platformy cross-dockingowej, zapewniając standardową obsługę logistyczną: dystrybucję, składowanie, obsługę magazynową (załadunki, rozładunki, w tym także rozładunki kontenerów).  

Obiekt Damco w regionie Silesia pomoże Spółce w rozwoju strategicznych usług dystrybucyjnych, szczególnie w stworzeniu silnego działu spedycji pełnopojazdowej, obsługującej Klientów z południa Polski – Andrzej Lada-Kubala, Country WND Manager Damco Poland.  

Damco jest częścią globalnego koncernu A.P. Moller – Maersk Group, która od ponad 100 lat dostarcza swoim Klientom rozwiązańia w obszarze logistyki kontraktowej, transportu, spedycji, frachtu morskiego i lotniczego. W Polsce Damco działa ponad 15 lat będąc jedynym operatorem logistycznym dostarczającym kompleksowe rozwiązania dla branży farmaceutycznej i weterynaryjnej. Centra dystrybucyjne w Mszczonowie, Poznaniu, Gdańsku i Czeladzi obsługują także branże FMCG, piwowarską, White Goods i Electro.  

Grupa 200 wykwalifikowanych pracowników jest gotowa służyć Państwu swoją pomocą i doświadczeniem. Nasza firma została wyróżniona nagrodą Operator Logistyczny roku za 2003 rok, Certyfikatem Przyjazna Firma w 2008 oraz otrzymała wyróżnienie przyznawane przez kluczowych Klientów w 2009 roku w konkursie Operator Logistyczny Roku organizowanym przez DGC.   

Więcej: http://www.damco.pl Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

DAMCO - magazynowanie, transport, fracht morski, fracht lotniczy, skład konsygnacyjny, SCM
http://www.damco.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »