Gospodarka » Opakowania

Drugi magazyn Damco w Mszczonowie

Drugi magazyn Damco w Mszczonowie
Zobacz więcej zdjęć »
Od września 2010 rozpoczął działalność nowy magazyn Damco w Mszczonowie, przy ulicy Wiejskiej 2. Powierzchnię magazynową Spółka wynajmuje od firmy SPV Carina, będącej zarządcą parku logistycznego Pointpark.

PointPark Mszczonów położony 45 kilometrów od Warszawy przy trasie E67 to jeden z największych parków logistycznych w Europie Środkowo-Wschodniej.

Obiekt obejmuje 96,600 metrów kwadratowych istniejącej powierzchni klasy A z możliwością dobudowania dalszych 213,136 metrów. Nowy Magazyn o powierzchni 3600 mkw jest odpowiedzią na wzrastające zapotrzebowanie klientów Damco.

Nowy magazyn umożliwi nam dlaszy rozwój usług, rozpoczęcie współpracy z kolejnymi klientami oraz pozwoli na zwiększenie elastyczności dla obecnych projektów. Jest to także kolejny krok związany z realizacją strategii średniookresowej Damco dotyczącej dedykowania w 100% obecnego magazynu pod potrzeby farmacji i weterynarii. Nasze możliwości z chwilą uruchomienia operacji w nowym magazynie w znaczący sposób wzrosły, w krótkim czasie jesteśmy w stanie powiększyć przestrzeń i przyjąć nowe wolumeny do 15 tys mkw - Andrzej Lada-Kubala, Branch Manager Damco Poland

Damco jest częścią globalnego koncernu A.P. Moller - Maersk Group, która od ponad 20 lat dostarcza swoim Klientom rozwiązań w obszarze logistyki kontraktowej, transportu, spedycji, frachtu morskiego i lotniczego. W Polsce Damco działa ponad 15 lat będąc jedynym operatorem logistycznym dostarczającym kompleksowe rozwiązania dla branży farmaceutycznej i weterynaryjnej. Centra dystrybucyjne w Mszczonowie, Poznaniu i Gdańsku obsługują także branże FMCG, piwowarską, White Goods i Electro. Grupa 200 wykwalifikowanych pracowników jest gotowa służyć Państwu swoją pomocą i doświadczeniem.

Nasza firma została wyróżniona nagrodą Operator Logistyczny roku za 2003 rok, Certyfikatem Przyjazna Firma w 2008 oraz w 2009 roku w konkursie operator Logistyczny Roku organizowanym przez DGC otrzymała wyróżnienie przyznawane przez kluczowych Klientów. Zapraszamy na www.damco.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

DAMCO - magazynowanie, transport, fracht morski, fracht lotniczy, skład konsygnacyjny, SCM
http://www.damco.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »