Motoryzacja » Transport

DAMCO - zarządzanie łańcuchem dostaw

DAMCO - zarządzanie łańcuchem dostaw
Zobacz więcej zdjęć »
Damco (Part of the A.P. Moller-Maersk Group) świadczy kompleksowe usługi związane z przepływami towarów na całym świecie. W Polsce, jako jedyny operator logistyczny oferuje usługi typu 3PL i 4PL.

Ewolucja operatorów logistycznych w dobie wciąż zmieniających się warunków rynku jest procesem nieuniknionym. Aby sprostać wyzwaniom globalizacji, wiodące przedsiębiorstwa wykorzystują w zarządzaniu łańcuchami dostaw nowe umiejętności oraz stosują rozwiązania, zwiększające ich sprawność i efektywność.

Spółka przejmuje zarządzanie łańcuchami dostaw klientów, nadzoruje w ich imieniu pełen proces logistyczny włącznie z zarządzaniem zapasem, kontaktami z dostawcami i podwykonawcami. Posiadając centralne biura zarządzania Damco nadzoruje procesy zakupów, jak i produkcję z każdego zakątka świata, bez konieczności otwierania w każdym z tych miejsc swojego przedstawicielstwa. Rozwiązanie zaproponowane przez firmę Damco pozwala skutecznie zarządzać swoimi zasobami just-in-time.Oczywiście usługa ta nie może odbyć się bez zaawansowanej technologi IT. Wszelkie dane potrzebne do zarządzania procesem dostępne są on-line. Dzięki temu przy niewielkim nakładzie ze strony klienta oraz optymalnym zatrudnieniu Damco zarządza zakupami, czy też przepływem produkcyjnym na nieograniczoną skalę.

Profity płynące z podjęcia współpracy na zasadzie partnerstwa biznesowego są jednoznaczne i przekładają się na zaoszczędzony czas, środki finansowe, możliwość kooperacji na każdym rynku, jednocześnie przy zachowaniu największej elastyczności logistycznej i kosztowej.

Więcej na www.damco.pl

Damco jest częścią globalnego koncernu A.P. Moller - Maersk Group, która od ponad 20 lat dostarcza swoim Klientom rozwiązań w obszarze logistyki kontraktowej , transportu, spedycji, frachtu morskiego i lotniczego. W Polsce Damco działa ponad 15 lat będąc jedynym operatorem logistycznym dostarczającym kompleksowe rozwiązania dla branży farmaceutycznej i weterynaryjnej. Centra dystrybucyjne w Mszczonowie, Poznaniu i Gdańsku obsługują także branże FMCG, piwowarską, White Goods i Electro.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

DAMCO - magazynowanie, transport, fracht morski, fracht lotniczy, skład konsygnacyjny, SCM
http://www.damco.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »