Firma » Finanse

Daniel Trzaskowski - Dyrektor Sprzedaży Flotowej, Volkswagen Leasing

Sylwetki branży flotowej

Daniel Trzaskowski karierę zawodową rozpoczynał w 2001 r. w Opel Nivette na stanowisku specjalisty ds. serwisu. Początkowo odpowiadał za obsługę klientów indywidualnych, następnie w 2002 r. z chwilą powstania Centrum Obsługi Firm (dedykowanego działu serwisu do obsługi flot), opiekował się dużymi klientami flotowymi.

W 2003 r. wraz z powstaniem oddzielnej Spółki Nivette Fleet Management (NFM), specjalizującej się w wynajmie długoterminowym pojazdów oraz zarządzaniu flotą zajął stanowisko Kierownika Działu Technicznego, gdzie do jego głównych zadań należało rozwijanie Działu Technicznego oraz zarządzanie flotą pojazdów klientów, liczącą w 2008 r. ponad 1500 sztuk.

W marcu 2008 r. rozpoczął pracę w Bankowym Funduszu Leasingowym (aktualnie PKO Leasing S.A.), gdzie przez pierwszy rok, jako Kierownik Zespołu Operacyjnego, odpowiadał za stworzenie od podstaw oraz rozwój jednostki specjalizującej się w zarządzaniu flotą. Następnie w marcu 2009 r. objął stanowisko Dyrektora Departamentu Zarządzania Flotą, gdzie nadal odpowiadał za obszar operacyjny związany z zarządzaniem flotą, nadzorując również sprzedaż i rozwój produktów flotowych.

Od września 2010 r. pracuje w Volkswagen Bank Polska S.A., gdzie kieruje sprzedażą flotową oraz zarządza prawie dziesięciotysięczną flotą pojazdów klientów Volkswagen Leasing.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

MultiComm

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »