Dom » Wnętrza

Darmowa dostawa mebli VOX z kontem PayU

Darmowa dostawa mebli VOX z kontem PayU
Zobacz więcej zdjęć »
W sklepie internetowym Meble VOX trwa promocja przygotowana dla posiadaczy konta PayU. Do 8 października włącznie klienci płacący za meble za pomocą PayU nie poniosą żadnych kosztów związanych z dostawą.

Co roku hitem dla wszystkich kupujących w sieci jest tzw. Dzień Darmowej Dostawy (DDD), podczas którego sklepy internetowe biorące w nim udział oferują kupującym darmową dostawę zamówień. Najbliższa edycja „DDD" odbędzie się na początku grudnia, ale klienci kupujący w sklepie internetowym VOX mogą skorzystać z  mechanizmu tej akcji już teraz.

Jakie są zasady promocji?

Aby skorzystać z darmowej dostawy wystarczy w pierwszych dniach października (od 10.10 do 15.10) dokonać zakupu na stronie internetowej sklepu Meble VOX i zapłacić za niego za pomocą konta PayU.

Konto PayU to idealne rozwiązanie płatnicze dla osób bardzo aktywnych w sieci, które  robią zakupy często i w wielu sklepach internetowych oraz cenią bezpieczeństwo. By zapłacić za zamówiony towar lub usługę kupujący nie musi zapamiętywać kilkunastu lub więcej danych do logowania w poszczególnych e-sklepach. We wszystkich miejscach w Internecie udostępniających płatności kontem PayU posługuje się tym samym loginem i hasłem, a dodatkowo ma w jednym miejscu dostęp do historii swoich dotychczasowych zakupów.

Więcej informacji na temat konta PayU oraz darmowej dostawy w sklepie Meble VOX: www.payu.pl, www.meble.vox.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

dotpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »