Firma » Bankowość

Darmowe Konto e-direct: nagrody do zgarnięcia

Darmowe Konto e-direct: nagrody do zgarnięcia
Zobacz więcej zdjęć »
Volkswagen Bank direct na sezon wakacyjny dla nowych i obecnych klientów przygotowała loterię, w której główną nagrodą jest dynamiczny samochód ze stajni Volkswagena – Sportowy Scirocco. Marzenie każdego mężczyzny.

Z posiadania konta e-direct cieszą się jego posiadacze ze względu na duży komfort obsługi oraz możliwość wykonywania bezpłatnych przelewów, wypłat z bankomatów i to bez względu na liczbę. Lokowanie wolnych środków finansowych w atrakcyjnie oprocentowane lokaty internetowe podnosi jego walory atrakcyjności i funkcjonalności. Za prowadzenie takiego rachunku Volkswagen Bank nie pobiera opłat, co czyni je znaczniej atrakcyjniejszym od konkurencyjnych, podobnych ofert kont internetowych.

Konto e-direct to duża wygoda w zarządzaniu finansami osobistymi z każdego miejsca na świecie ,24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu, bez ponoszenia żadnych opłat, co przyda się każdej osobie podczas wakacyjnych podróży. Do konta wydawana jest prestiżowa karta płatnicza VISA.

Co zrobić by wygrać atrakcyjne nagrody?

Wystarczy zostać Klientem Banku otwierając bezpłatne konto e-direct i spełnić warunki określone w regulaminie „Loteria Urodzinowa Bankowość 10.0 Volkswagen Bank Polska S.A. aby uczestniczyć w losowaniach atrakcyjnych nagród. A są nimi: nowoczesny i do tego sportowy Volkswagen Scirocco, rowery miejskie Volkswagen, laptopy Sony Vaio oraz kupony podarunkowe "Spełnij Marzenie".Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Kredyty gotówkowe bez zaświadczeń o zarobkach
http://www.get-money.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
Vincent V. Severski w Empik Bonarka, 21 maja, godz. 20:00
Marek Krajewski na Apostrofie w Krakowie, 21.05.19, g. 18:00, Empik Bonarka
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »