Technologie » Komputery

Datalogic Mobile uruchomił nowy portal szkoleniowy EASEOFTRAINING

Datalogic Mobile uruchomił nowy portal szkoleniowy EASEOFTRAINING
Zobacz więcej zdjęć »
EASEOFTRAINING to nowa forma poszerzania wiedzy dla partnerów Datalogic Mobile. Dzięki wykorzystaniu Internetu szkolenia są dostępne z każdego miejsca, o każdej porze w ramach indywidualnego toku nauczania, a postępy w nauce są weryfikowane na bieżąco.

Szkolenia EASEOFTRAINING obejmują informacje o produktach Datalogic Mobile i ich cechach, które odróżniają je od alternatywnych urządzeń. Szkolenia w sieci mają na celu pomoc partnerom Datalogic Mobile w rozwoju ich działalności.

Szkolenia posiadają ścieżkę dźwiękową/narrację, skrypty i quizy sprawdzające zdobytą wiedzę. Każdy z uczestników po zakończeniu kursu otrzymuje certyfikat. Dostęp do sieciowego portalu szkoleniowego jest bezpłatny. Kod autoryzacyjny można uzyskać kontaktując się z oddziałem ds. szkoleń drogą e-mailową na adres Training.mobile@datalogic.com Kursy mogą być powtarzane tak często jak jest to konieczne.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

m.korpusik@mediaconnect.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »