Technologie » Komputery

Datalogic Mobile z nową stroną internetową

Datalogic Mobile z nową stroną internetową
Zobacz więcej zdjęć »
Datalogic Mobile w nowej odsłonie ogólnoświatowej strony www.mobile.datalogic.com. Nowy serwis zawiera bardziej przejrzyste opisy rozwiązań i usług oferowanych przez Datalogic Mobile. Ponadto strona jest łatwiejsza w nawigacji dzięki lepiej zaprojektowanej szacie graficznej.

Zawartość witryny koncentruje się na rozwiązaniach oferowanych przez firmę, dzięki czemu użytkownicy mogą z łatwością znaleźć odpowiednie rozwiązanie do aplikacji wykorzystywanych w magazynach, w systemach wspierania pracy w terenie i w sprzedaży detalicznej w oparciu o poszczególne regiony działań firmy.

„Poprzez zastosowanie interaktywnych i dynamicznych narzędzi chcemy dotrzeć do naszego Użytkownika Końcowego, dostarczając mu konkretnych informacji o naszych wspólnych działaniach zmierzających do rozwoju jego potencjału" - mówi Francesco Montanari, Wiceprezes i Dyrektor Generalny Datalogic Mobile.

Strona obecnie dostępna jest w języku włoskim i angielskim, w ciągu najbliższych tygodni będzie dostępna we francuskiej, niemieckiej, hiszpańskiej, szwedzkiej i holenderskiej wersji językowej, a na początku przyszłego roku również w języku chińskim i innych wersjach językowych m.in. polskim.

„Strona to bardzo ważne dla nas narzędzie do nowoczesnego sposobu komunikacji z naszymi klientami i partnerami" - podsumowuje Tomasz Szymański, dyrektor ds. kluczowych klientów.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

m.korpusik@mediaconnect.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »