Firma » Biznes

DB Schenker podsumował program stażowy

DB Schenker podsumował program stażowy
Zobacz więcej zdjęć »
Już po raz siódmy operator logistyczny zaprosił do udziału w 3-miesięcznym, płatnym programie stażowym studentów i absolwentów uczelni wyższych. W tym roku w programie udział wzięło 14 osób.

Stażyści spróbowali swoich sił m.in. w dziale sprzedaży, HR, marketingu czy obsługi klienta, a także w biznesie lotniczym, oceanicznym, lądowym, w tym kolejowym. Powierzone zadania realizowali w 11 lokalizacjach, m.in. w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Bydgoszczy, Szczecinie czy Małaszewiczach.

Program stażowy to sposób na wyłowienie talentów i zaproszenie ich do DB Schenker. W codziennych działaniach pokazujemy stażystom jak funkcjonuje nasza organizacja i branża logistyczna. Dajemy okazję rozwoju praktycznych umiejętności i sprawdzenia się w środowisku biznesowym   – wyjaśnia Dagmara Głowacka, dyrektor Polityki Personalnej DB Schenker.

Uczestnicy otrzymali umowę o pracę, dofinansowanie prywatnej opieki medycznej i zajęć sportowo-rekreacyjnych. Zapewniono im również wsparcie doświadczonych opiekunów i narzędzia niezbędne do pracy. 

DB Schenker zatrudnia na świecie prawie 70 tys., a w Polsce ponad 2 tys. pracowników. Udział w programie stażowym to gwarancja dobrego zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie będącej ważną częścią globalnej logistyki.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

MultiComm

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »