Dom » Budownictwo

Dekor Dąb Piaskowy – drewno muśnięte słońcem

Dekor Dąb Piaskowy – drewno muśnięte słońcem
Zobacz więcej zdjęć »
Szlachetne odcienie drewna od zawsze stanowiły inspirację w aranżowaniu naszej domowej przestrzeni. Wiedzą o tym projektanci firmy Normstahl, którzy stworzyli nową odsłonę bram garażowych EURO i TOP.

Dekor Dąb Piaskowy łączy siłę drzemiącą w klasyce dębu oraz słoneczny urok piaskowych tonacji. Drewnopodobne poszycie rozświetli obraz naszego domu i sprawi, że znajdziemy się bliżej natury.
Dekor Dąb Piaskowy - jasna strona domu

Nowy dekor firmy Normstahl - Dąb Piaskowy - wchodzi w skład kolekcji ośmiu deseni, imitujących naturalny wygląd drewna. Piaskowe pokrycie uzupełnia paletę barw o ciepły, jasny odcień brązu, który będzie współtworzyć idealną aranżację ze stonowaną elewacją każdego domu. Dąb Piaskowy możemy harmonijne zestawić z drewnianą stolarką okienną i drzwiową. Dekor będzie także doskonałym uzupełnieniem modnych ostatnio domów zbudowanych z bali, tworząc wraz z nimi całość, która będzie synonimem naturalności, ciepła i przytulności.

Bramy EURO i TOP NATURE firmy Normstahl - ekologiczne i komfortowe

Powierzchnia paneli bram garażowych serii TOP i EURO wykończona jest wysokogatunkową folią, cechującą się odpornością na odbarwienia powstające pod wpływem działania promieniowania UV i innych czynników atmosferycznych oraz łatwością utrzymania powierzchni w czystości. Wewnętrzna konstrukcja bram gwarantuje najwyższą jakość. Firma Normstahl w bramach serii EURO i TOP wykorzystuje dwuścienne panele o grubości 40 mm, wykonane z blachy stalowej oraz izolowane bezfreonową pianką poliuretanową, wypełniającą przestrzeń między dwoma powłokami. Konstrukcja typu sandwich gwarantuje niską przenikalność cieplną oraz wysoką dźwiękoszczelność. Idealnie przylegające, solidne i elastyczne uszczelki na nadprożu, ościeżnicach bocznych i posadzce zapewniają, że brama jest szczelna na całym swoim obwodzie. Wpływa to także na bezpieczeństwo użytkowania. Panele i prowadnice są ukształtowane w sposób wykluczający możliwość powstania niebezpiecznych szpar, osłony zawiasów wykluczają możliwość zranienia przy otwieraniu i zamykaniu bramy.

Modele EURO i TOP, chroniąc garaż przed stratami ciepła, wpływają na ekologię i ekonomię naszego codziennego życia poprzez ograniczenie emisji hałasu. Dzięki łożyskowanym rolkom bieżnym i prowadzącym, bramy segmentowe boczne TOP i górne EURO cechują się lekkobieżnością i cichym trybem pracy. Ich przemyślana konstrukcja sprawia, że bramy segmentowe górne i boczne pasują doskonale do garaży z niewielką ilością miejsca z przodu lub stojących przy drodze. Użytkowanie bram EURO i TOP firmy Normstahl nie odbywa się kosztem zmniejszenia wysokości ani szerokości światła otworu garażowego. Elastyczność modyfikacji konstrukcji i bogata oferta osprzętu powoduje, że bramy Normstahl można stosować z powodzeniem przy wszelkiego rodzaju rozwiązaniach architektonicznych.

Drewnopodobny deseń Dąb Piaskowy to jeden z ośmiu dekorów należących do linii NATURE firmy Normstahl. Pełne naturalnego uroku poszycie perfekcyjnie komponuje się z architekturą domów klasycznych oraz rustykalnych. Pokrycie Dąb Piaskowy, tak jak inne kolory z kolekcji NATURE, dostępne są w modelach bram sekcyjnych górnych EURO i bocznych TOP, dla poszyć: LINE, STYLE, TREND, CLASSIC i FLAIR. Wszystkie odsłony bram EURO i TOP NATURE firma Normstahl oferuje bez dodatkowych dopłat. Bramy EURO i TOP w kolorze Dąb Piaskowy posiadają 10 - letnią gwarancję.

Bramy sekcyjne górne EURO:

Normstahl EUROLINE - ISO, Normstahl EUROTREND - ISO, cena od 3172 zł netto

Normstahl EUROFLAIR - ISO, Normstahl EUROCLASSIC - ISO, Normstahl EUROSTYLE - ISO, cena od 3542 zł netto

Normstahl EUROSTYLE DESIGN - ISO, cena od 3691 zł netto (PROMOCJA DO 31 sierpnia br.)

Brama sekcyjna boczna Normstahl TOPLINE lub TOPTREND, cena od 3853 zł netto

Producent: Normstahl, Infolinia: 0 801 15 65 60, www.normstahl.pl

Marka Normstahl obejmująca bramy i napędy elektryczne należy do spółki Cardo Garage Door AB z Grupy CARDO AB, jednego z największych producentów bram garażowych w Europie. 60 - letnia tradycja Normstahl stanowi nie tylko gwarant doskonałej jakości oferowanych produktów, badanych i certyfikowanych przez niemiecki urząd TÜV Product Service, lecz świadczy o dużym zaufaniu, którym obdarzyły Normstahl ponad 2 miliony zadowolonych Klientów na całym świecie. W ofercie Normstahl znajdują się bramy garażowe, napędy do bram garażowych i drzwi garażowe. Produkty Normstahl cechuje najwyższa jakość, są one opracowane i wciąż doskonalone przez zespół wyszkolonych specjalistów z uwzględnieniem życzeń konsumentów, dystrybutorów i architektów. Oferując produkty najwyższej jakości pod względem rozwiązań technicznych i wzornictwa, fachowe doradztwo i serwis, organizując szkolenia produktowe, pomagając rozwiązywać problemy, firma Normstahl to niezawodny partner dla dystrybutorów, architektów i konsumentów. Normstahl - Polska posiada sieć dystrybutorów na terenie całego kraju, którzy fachowo obsłużą każdego klienta zarówno w zakresie doboru i zakupu bramy, jak też pod względem serwisowym.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

GutPR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »