Firma » Biznes

Dekpol buduje kompleks hotelowo-konferencyjny w Malborku

Dekpol buduje kompleks hotelowo-konferencyjny w Malborku
Zobacz więcej zdjęć »
Dekpol w ramach wykonywania usług budowlanych uczestniczy w budowie kompleksu hotelowo-konferencyjnego w Malborku. Zakończenie pierwszego etapu prac planowane jest w marcu 2017 r.

Firma Dekpol buduje kompleks hotelowo-konferencyjny, tym razem w Malborku. Inwestorem jest firma  PRINO-PLAST Sp. z o. o. Joint Venture Produkcja Artykułów Higienicznych z Malborka dla której Dekpol realizuje kolejną inwestycję. W ramach wykonywania usług budowlanych Dekpol odpowiedzialny jest za budowę hotelu w zakresie konstrukcji i kompletnego pokrycia dachowego (stan surowy otwarty) oraz przebudowę i adaptację budynku dawnej przepompowni w Malborku zlokalizowanej przy ul. Parkowej 2. Zakończenie prac planowane jest w marcu 2017 roku.

Nowoprojektowany, czterogwiazdkowy hotel wg kryteriów www.hotelstars.org jest wielokondygnacyjny, znajdzie się tam w pierwszej fazie budowlanej łącznie blisko 70 pokoi, w tym 1 apartament. Docelowo planuje się zwiększenie liczby pokoi o kolejne 24 jednostki pokojowe. Budynek dawnej przepompowni ma zostać zaadaptowany na ogólnodostępny pub oraz winiarnię. Znajdzie się tam również SPA z jacuzzi oraz zespół saun i gabinetów do masażu . Hotel usytuowany jest przy Parku Miejskim oraz bardzo blisko rzeki Nogat. 

Dekpol ma bardzo duże doświadczenie w realizacji obiektów hotelowych. Jako generalny wykonawca realizował takie obiekty jak: Hotel Almond w Gdańsku, Hotel Nad Wisłą koło Tczewa, Hotel Aubrecht w Pokrzywnicy, Hotel Mercure Sepia w Bydgoszczy oraz Hotel Plaza w Warszawie. Obecnie Dekpol buduje kompleks Nowa Motława na Wyspie Spichrzów w Gdańsku, w ramach którego powstanie Aparthotel Number One oferujący apartamenty sprzedawane w systemie condo.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

www.dekpol.pl
http://dekpol.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »