Firma » Biznes

Dekpol Deweloper rozpoczyna sprzedaż apartamentów Trimare

Dekpol Deweloper rozpoczyna sprzedaż apartamentów Trimare
Zobacz więcej zdjęć »
Najnowsza inwestycja Dekpol Deweloper zlokalizowana jest w Sztutowie, jednej z najpiękniejszych miejscowości na Mierzei Wiślanej. W pierwszym etapie inwestor wybuduje łącznie 189 apartamentów o metrażach od 28 do 49 mkw.

„Nasza nowa inwestycja zlokalizowana jest w typowo wakacyjnej miejscowości, bardzo popularnej wśród turystów. Nowoczesne apartamenty położone bezpośrednio nad polskim morzem z dostępem do szerokich i piaszczystych plaż, umożliwią odpoczynek przez cały rok. Wprowadzone do oferty lokale, mogą być nabywane zarówno na własny użytek i traktowane jako tzw. second home, jak również stanowią idealny produkt inwestycyjny. Lokowanie oszczędności w nieruchomości w atrakcyjnych miejscowościach turystycznych jest obecnie coraz popularniejszą formą inwestycji i ochrony posiadanego kapitału" - powiedział Sebastian Barandziak, Prezes Dekpol Deweloper.

Osiedle Trimare w swoim pierwszym etapie składać się będzie z dziewięciu niskich 3-kondygnacyjnych budynków. W każdym znajdzie się po 21 apartamentów. Inwestycja obejmie łącznie 189 lokali o metrażach od 28 do 49 mkw. i w cenie już od 375 tys. zł brutto. Dodatkowo dostępną przestrzeń powiększą  słoneczne balkony. Do użytku mieszkańców przygotowane zostaną również naziemne miejsca postojowe.

Olbrzymim atutem inwestycji jest bliskość szerokich piaszczystych plaż oraz pięknych sosnowych lasów. W pobliżu znajduje się również wiele nadmorskich atrakcji oraz rozbudowana infrastruktura pozwalająca na aktywne spędzenie czasu. W odległości zaledwie kilkuset metrów przebiega nadmorski szlak rowerowy R10 sieci EuroVelo. Z kolei do przystanku kolejki wąskotorowej jest zaledwie 1 km. Niewiele dalej jest do Zatoki Gdańskiej i Zalewu Wiślanego, a także Rezerwatu Kormoranów i Czapli Siwej. Szybki dojazd do Sztutowa zapewnia trasa ekspresowa S7.

Generalnym wykonawcą inwestycji jest Dekpol Budownictwo.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

www.dekpol.pl
http://dekpol.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »