Dom » Nieruchomość

Dekpol rusza z nową promocją cenową dla osiedli mieszkaniowych

Spółka Dekpol, realizująca inwestycje deweloperskie w Polsce północnej, wprowadziła nową akcję promocyjną dla osiedli w Gdyni, Gdańsku oraz Tczewie. Nabywcy mieszkań mogą uzyskać upust w wysokości 5 tysięcy złotych od ceny lokalu, który będą mogą przeznaczyć na dowolny cel, na przykład na urządzenie

Dekpol SA wprowadził nową akcję promocyjną, która potrwa od 1 grudnia 2016 roku do końca lutego 2017 roku. Przy zakupie mieszkania klienci otrzymają upust w wysokości 5 tysięcy złotych od ceny lokalu, który będą mogli przeznaczyć na dowolny cel, na przykład na urządzenie kuchni. Oferta dotyczy czterech inwestycji w ofercie dewelopera - osiedla Zielonego w Gdańsku, osiedla Na Fali w Gdyni oraz osiedla mieszkań Nowe Rokitki i domów Nowe Rokitki Park w Tczewie.

Osiedle Zielone w Gdańsku charakteryzuje nowoczesna architektura i wysoki standard. Inwestycja powstaje przy ulicy Potęgowskiej, w południowej części Gdańska, między ulicą Armii Krajowej i obwodnicą trójmiejską, na wschód od malowniczego jeziora Jasień. W Osiedlu Zielonym w 3 etapach powstanie łącznie 633 mieszkań. W aktualnej ofercie znajdują się mieszkania w ramach etapu III oraz ostatnie mieszkanie z II etapu.

Osiedle Na Fali  położone w urokliwej części Gdyni powstaje w bliskim sąsiedztwie Plaży Mechelinki i Rewy. W ramach inwestycji powstanie kompleks pięciu budynków wkomponowanych w starannie opracowaną przestrzeń zieloną z placem zabaw. Osiedle zaprojektowane zostało z myślą zarówno o młodych ludziach poszukujących swojego pierwszego M, jak i z myślą o rodzinach, poszukujących większego mieszkania. W ramach osiedla powstanie 200 mieszkań.

Osiedle Nowe Rokitki w Tczewie tworzone jest z myślą o miłośnikach przyrody – znajduje się w sąsiedztwie lasów, licznych jezior i stawów, a także łąk. Klasyczna architektura osiedla w połączeniu z tym niezwykle urokliwym regionem tworzy całość, w która z pewnością ukoi zmysły mieszkańców. Jest to wymarzone miejsce do zamieszkania dla miłośników grzybobrania, wycieczek rowerowych i spacerów po lesie, ceniących sobie spokój i życie w zgodzie z naturą. Inwestycja jest wieloetapowa, w aktualnej ofercie znajdują się mieszkania w ramach III etapu oraz ostatnie cztery z II etapu

Nowe Rokitki Park to zespół 8 domków jednorodzinnych, wolnostojących. Każdy budynek posiada ogrodzoną działkę o powierzchni od 600 m2 do 800 m2. Osiedle zlokalizowane jest na przedmieściach Tczewa. Położone jest w sąsiedztwie jezior, nad Kanałem Młyńskim, w otoczeniu lasów i łąk, Jeziora Lubiszewskiego, Jeziora Rokickiego Małego oraz licznych stawów.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

www.dekpol.pl
http://dekpol.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »