Dom » Nieruchomość

Dekpol S.A. prezentuje nową aplikację na targach nieruchomości w Gdyni

W miniony weekend Dekpol S.A. przedstawił swoją bogatą ofertę mieszkań podczas targów nieruchomości w hali Gdynia Arena. Wydarzenie było również okazją do zaprezentowania najnowszej aplikacji, która pozwala zwiedzić nową inwestycję spółki Verano Residence w Juracie na Półwyspie Helskim.

Targi, które odbyły się w dniach 2 i 3 września w Gdyni, przyciągnęły rzesze klientów zainteresowanych zakupem nieruchomości na rynku pierwotnym. Oferta Dekpol S.A., która obejmuje mieszkania i apartamenty zarówno w segmencie popularnym, jak i premium, spotkała się z bardzo dużym zainteresowaniem zwiedzających. Wśród prezentowanych inwestycji znalazły się m.in.  gdańskie projekty - Osiedle Zielone,  Jaworowe Wzgórze, Osiedle Młoda Morena i Młoda Morena Park, a także Osiedle Na Fali w Gdyni i Nowe Rokitki Park w Tczewie. Duża w tym zasługa przemyślanych koncepcji każdej inwestycji oraz stoiska Dekpol S.A., które specjalnie dla potrzeb targów zaprojektował ceniony projektant Jan Sikora.

Szczególnym zainteresowaniem zwiedzających cieszył się najnowszy projekt w portfolio Dekpol S.A. - kameralny apartamentowiec Verano Residence w Juracie. Każdy zainteresowany mógł dokładnie zwiedzić inwestycję, dzięki specjalnej aplikacji stworzonej przez firmę Workroom. Aplikacja wykorzystująca technologię 3D pozwala wejść do każdego apartamentu, obejrzeć je pod każdym kątem, w tym sprawdzić plan mieszkania, jego nasłonecznienie, a nawet poznać najbliższą okolicę.

Film pokazowy, prezentujący aplikację, można obejrzeć na fanpage Dekpol S.A. prowadzonym na portalu Facebook: https://www.facebook.com/Dekpol.mieszkania/. W najbliższym czasie aplikacja będzie także prezentowała również inwestycję Grano Residence – czyli najnowszą inwestycję Dekpol S.A. realizowaną na Wyspie Spichrzów w Gdańsku. Aplikacja będzie dostępna w infokioskach w Hotelu Almond i Hotelu Number One.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

www.dekpol.pl
http://dekpol.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »