Dom » Nieruchomość

Dekpol wprowadza do sprzedaży domy w Tczewie

Dekpol, realizujący projekty deweloperskie w regionie Polski północnej, wprowadził do sprzedaży 8 domów jednorodzinnych w ramach inwestycji Nowe Rokitki Park. Osiedle domów powstanie na przedmieściach Tczewa, w otoczeniu licznych jezior i lasów.

Nowe Rokitki Park to zespół 8 domków jednorodzinnych, wolnostojących. Każdy budynek posiada ogrodzoną działkę o powierzchni od 600 m2 do 800 m2.

Każdy z budynków można nabyć w dwóch wariantach: jako parterowy dom z możliwością zaaranżowania nieużytkowego poddasza o powierzchni 79 m2 bądź z użytkowym poddaszem w stanie deweloperskim o powierzchni 130 m2. Pierwszy z wariantów dostosowany jest do wymogów programu „Mieszkanie dla Młodych. Parterowy dom można zakupić za 356 tys. zł brutto, a maksymalne dofinansowanie w ramach programu MdM może wynieść nawet 77 tys. zł. Cena domów w wariancie II o powierzchni 130 m2 wynosi 449 tys. zł brutto.

Nowe Rokitki Park to druga wprowadzona do sprzedaży w tym roku inwestycja, po osiedlu Młoda Morena Park, w której Dekpol również oferuje domy. Nasza oferta domów jednorodzinnych jest odpowiedzią na potrzeby osób, które coraz chętniej zamiast większego mieszkania decydują się na zakup domu, z przynależnym terenem zielonym. Poprawiająca się infrastruktura peryferii oraz rosnące zarobki sprawiają, że coraz więcej osób decyduje się na zakup własnego domu w lokalizacji oddalonej od centrum miasta” - podkreślił Mariusz Tuchlin, Prezes Dekpol S.A.

Osiedle Nowe Rokitki Park zlokalizowane jest na przedmieściach Tczewa. Położone jest w sąsiedztwie jezior, nad Kanałem Młyńskim, w otoczeniu lasów i łąk, Jeziora Lubiszewskiego, Jeziora Rokickiego Małego oraz licznych stawów. – Malownicza okolica oraz przynależny do każdego domu ogród, sprawi że mieszkańcy osiedla będą mogli obcować z naturą na co dzień oraz korzystać z możliwości aktywnego spędzania czasu wśród zieleni. Inwestycja została zaplanowana z myślą o potrzebach rodziny – dodaje Mariusz Tuchlin. 

Sprzedaż domów w inwestycji już się rozpoczęła, natomiast zakończenie budowy planowane jest na III kwartał 2017  roku.

Więcej informacji także na www.dekpolmieszkania.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

www.dekpol.pl
http://dekpol.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »