Firma » Biznes

Dekpol wybuduje halę dla producenta mebli

Dekpol wybuduje halę dla producenta mebli
Zobacz więcej zdjęć »
Spółka Dekpol, oferująca usługi w ramach generalnego wykonawstwa, podpisała umowę z firmą Meblik na budowę hali produkcyjno-magazynowej o powierzchni ponad 8 tys. m2. Zakończenie inwestycji planowane jest w maju 2017 roku.

Dekpol podpisał umowę z firmą Meblik Sp. z o.o. na budowę hali produkcyjno-magazynowej. Obiekt powstanie w Chojnicach w województwie pomorskim, a jego łączna powierzchnia wyniesie ponad 8 tys. m2. Inwestycja zostanie zrealizowana w systemie „zaprojektuj i wybuduj”.

„Nowe zlecenia są potwierdzeniem silnej oraz rosnącej pozycji firmy Dekpol w branży generalnego wykonawstwa. Pozyskiwanie nowych zleceń potwierdza również doskonałą jakość oferowanych przez nas usług” - komentuje Mariusz Tuchlin, Prezes Zarządu Dekpol S.A. 

W ramach projektu Dekpol wybuduje halę o przeznaczeniu produkcyjno-magazynowym wraz z budynkiem biurowo-socjalnym oraz niezbędną infrastrukturą. Obecnie trwają prace projektowe, natomiast ukończenie inwestycji planowane jest w  maju 2017r.

 „Generalne wykonawstwo jest obecnie bardzo ważnym segmentem działalności Spółki. Regularnie pozyskiwanie nowych zamówień to element strategii firmy, która przyczyni się do wzrostu znaczenia segmentu generalnego wykonawstwa w strukturach przychodu firmy” – dodaje Mariusz Tuchlin. Meblik Sp. z o.o. zajmuje się produkcją i sprzedażą funkcjonalnych mebli dla dzieci i młodzieży.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

www.dekpol.pl
http://dekpol.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »