Dom » Nieruchomość

Dekpol zadomowił się na Wyspie Spichrzów

Dekpol zadomowił się na Wyspie Spichrzów
Zobacz więcej zdjęć »
Firma Dekpol S.A. finalizuje budowę kompleksu mieszkalnego Nowa Motława na gdańskiej Wyspie Spichrzów, przekazując już lokale właścicielom. Deweloper przygotowuje się jednocześnie do rozpoczęcia kolejnej inwestycji w tej urokliwej i prestiżowej części miasta.

Dekpol S.A. przekazał już właścicielom większość mieszkań z łącznie 94 lokali wybudowanych w ramach pierwszego etapu kompleksu mieszkalnego Nowa Motława zlokalizowanego na gdańskiej Wyspie Spichrzów. Rozpoczęte zostały już także przekazania mieszkań z drugiego etapu tej inwestycji, który dostarczył kolejnych 205 lokali. W trzech budynkach powstało w sumie 299 lokali mieszkalnych o powierzchni od 27 do 144 m2 z przewagą apartamentów 2- i 3- pokojowych z przynależnymi balkonami lub ogródkami. Około 15% apartamentów zostało wykończonych „pod klucz" w ramach oferowanej usługi przez Dewelopera. Klienci mieli możliwość wyboru pomiędzy stylem skandynawskim, industrialnym oraz klasycznym.

„Wyspa Spichrzów to niezwykłe miejsce w samym sercu Gdańska. W najbliższym otoczeniu znajdują się liczne restauracje, obiekty kulturalno-rozrywkowe i najważniejsze zabytki miasta. Unikalna lokalizacja łączy w sobie wygodę i dostępność. Nasza dotychczasowa oferta cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem klientów. Dlatego przygotowujemy się do realizacji nowego projektu w tej urokliwej i prestiżowej części miasta" - powiedział Sebastian Barandziak, Członek Zarządu, dyrektor sprzedaży Dekpol S.A.

Nowa inwestycja o nazwie Grano Residence planowana jest również na Wyspie Spichrzów przy ulicy Pszennej, czyli w samym centrum historycznego Gdańska. Grano, czyli po włosku pszenica, była jednym z najbardziej rozchwytywanych towarów. Pszenica znalazła również odzwierciedlenie w logo inwestycji, która utrzymana będzie w stylu Art Deco, podobnie jak wystrój apartamentów.

Więcej informacji o inwestycji oraz folder do pobrania na stronie http://www.granoresidence.pl/

W inwestycji Nowa Motława są jeszcze do kupienia ostatnie apartamenty. Więcej informacji na stronie http://nowamotlawa.pl/apartamenty/kontakt/Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

www.dekpol.pl
http://dekpol.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »