Dom » Budownictwo

Diamentowy twist

Diamentowy twist
Zobacz więcej zdjęć »
Nowy zestaw wkrętaków FACOM PROTWIST DIAMOND sprawdzi się do precyzyjnych prac w trudnodostępnych miejscach. Idealnie wyprofilowane końcówki poprawiają przyleganie grota do wkrętów, a użycie diamentu o 50% zwiększa wytrzymałość narzędzi. Zestaw zawiera 4 wkrętaki płaskie, 2 PH oraz 2 PZ.

Podstawą pracy każdego montera jest zestaw solidnych i niezawodnych narzędzi, pozwalających szybko wykonać pracę. Dlatego najczęściej do wkręcania i wykręcania używane są wkrętarki, które w mgnieniu oka usuwają kolejne śruby. Jednak gdzie wkrętarka będzie za duża, tam wkrętak sprawdzi się idealnie. Kluczowe w jego używaniu jest przeniesienie momentu, które pozwala na efektywną pracę bez ryzyka ukręcenia łba śruby. Stąd też producenci narzędzi starają się zwiększyć skuteczność i dokładność wkręcania skupiając się na końcówce narzędzia - grocie. Dlaczego zatem nie użyć do jego wykończenia najtwardszego znanego minerału - diamentu?

 

Diament wśród wkrętaków

Nowy zestaw wkrętaków PROTWIST DIAMOND stanowi perłę w koronie oferty narzędzi ręcznych FACOM. Osiem precyzyjnie wykonanych wkrętaków o doskonale wyprofilowanych uchwytach daje pewność przy wkręcaniu i wykręcaniu śrub zarówno o gniazdach płaskich jak i krzyżowych. Cztery nowe narzędzia mają końcówkę płaską, dwa krzyżową PH, a kolejne dwa krzyżową PZ. Taki zbiór jest idealnie dostosowany do najpopularniejszych zastosowań. Groty wkrętaków wykonano ze spiekanych diamentów. Daje to większą o 50% wytrzymałość w porównaniu do standardowych wkrętaków FACOM. Zwiększa także przyczepność grotu do śruby oraz minimalizuje ryzyko wystąpienia koszmaru każdego instalatora - zdarcia przestrzeni montażowej wkrętu, występującej przy zbyt częstym przeskoku grotu po wgłębieniu wkrętu. Podobnie z przeniesieniem momentu, precyzja wykonania narzędzi pozwala na osiągnięcie 100% przeniesienia, niezależnie od tego, czy używa się go do wkręcania, czy wykręcania. Przekłada się to bezpośrednio na dużo mniejsze zużycie siły do wykonania tej samej pracy. Do tego wygodę działania doskonale poprawi wyprofilowana rękojeść PROTWIST. Łączy ona miękkość i wygodę dla dłoni z twardością i przekazywaniem energii do grotu. Dzięki temu wykręcanie śrub w sytuacji wykluczającej użycie elektronarzędzia przestanie być problemem. Kontrola nad wkrętem nigdy nie była pewniejsza.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »