Firma » Biznes

Directions EMEA 2014 w tym roku w Polsce

Tegoroczna edycja konferencji odbędzie się w Poznaniu w dniach 8-10 października.

Directions EMEA to największe cykliczne wydarzenie w Europie organizowane przez partnerów firmy Microsoft skupionych wokół systemu Microsoft Dynamics NAV. Tegoroczna edycja konferencji odbędzie się w Poznaniu w dniach 8-10 października.  


Co roku spotkanie gromadzi przedstawicieli partnerów Microsoft Dynamics NAV z całego świata, którzy mogą wymienić się swoimi doświadczeniami i opiniami na temat systemu oraz wzbogacić dotychczasową wiedzę. Głównym tematem tegorocznej edycji będzie kolejna wersja systemu NAV - Microsoft Dynamics NAV 2014 "Crete" - wzbogacona o różne nowości technologiczne. Co więcej, w tym roku, podobnie jak w latach poprzednich, planowane są liczne prelekcje, warsztaty i sesje networkingowe, które umożliwią programistom pogłębienie dotychczasowej wiedzy technicznej, a konsultantom wdrożeniowym - poszerzenie kompetencji z zakresu zarządzania projektami. Z kolei osoby odpowiedzialne za sprzedaż poznają strategiczne wskazówki dotyczące sprzedaży, zaś kierownictwo firmy dowie się, w jaki sposób zarządzać przedsiębiorstwem z sukcesem.

Swój udział w wydarzeniu potwierdził m. in. Paul White, Senior Director Microsoft Dynamics ERP w Microsoft odpowiedzialny za strategię rozwoju Microsoft Dynamics, Eric Tiden - General Manager Microsoft Dynamics NAV, Hans Zagler - Director Microsoft CEE Dynamics Partner oraz architekci, inżynierowie i twórcy Microsoft Dynamics NAV, a także przedstawiciele dynamicznie rozwijających się firm międzynarodowych - zarówno producenci rozwiązań branżowych, firmy o statusie ISV (Independent Software Vendor)  poszerzające możliwości Microsoft Dynamics NAV, jak i przedsiębiorstwa specjalizujące się we wdrożeniach. Łącznie organizatorzy spodziewają się około 1000 uczestników.

- Liczba zgłoszonych uczestników potwierdza, że Directions EMEA urosło do rangi międzynarodowego, kluczowego spotkania, podczas którego prezentowane są nowości zaprojektowane w kolejnej wersji sztandarowego systemu dla sektora MŚP - Microsoft Dynamics NAV. Jak widać, rozwiązanie przyciąga wielu zainteresowanych jego olbrzymim potencjałem, z którego korzysta już ponad sto tysięcy firm na całym świecie - komentuje Piotr Śledź, Prezes Zarządu firmy IT.integro, główny pomysłodawca konferencji w Poznaniu.

- Cieszymy się, że tegoroczna edycja Directions EMEA odbędzie się w Polsce - komentuje Janusz Małgorzaciak, ekspert rozwiązań ERP w polskim oddziale firmy Microsoft. - Naszym celem jest zaprezentowanie uczestnikom ogromnego potencjału rozwiązania Microsoft Dynamics NAV, które posiada wszelkie predyspozycje, aby stać się wiodącą aplikacją dla małych i średnich przedsiębiorstw - dodaje. 

Więcej informacji na temat Directions EMEA 2014 http://www.directionsemea.com/.

 

 

***

Informacje o firmie:

http://www.microsoft.com/poland lub kontaktu z Centrum Obsługi Klienta Microsoft pod numerem 0 801 802 000 (opłata według stawek Twojego operatora).


Dodatkowych informacji udzielą:



Agnieszka Dziedzic
Microsoft Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 195 A
02-222 Warszawa
tel. 22 594 10 00
fax 22 594 10 02
e-mail: adziedzi@microsoft.com

Joanna Frąckowiak
Microsoft Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 195 A
02-222 Warszawa
tel. 22 594 10 00
fax 22 594 10 02
e-mail: joannafr@microsoft.com

Anna Klimczuk
Microsoft Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 195 A
02-222 Warszawa
tel. 22 594 10 00
fax 22 594 10 02
e-mail: v-anszte@microsoft.com

Marek Zaleski
Microsoft Sp. z o.o.
tel. 22 594 15 43
fax 22 594 10 02
kom. +48 505 191 543
e-mail: b-mazale@microsoft.com

Monika Burdach
Microsoft Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 195 A
02-222 Warszawa
tel. 22 594 10 00
fax 22 594 10 02
e-mail: a-monib@microsoft.com



Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

EW

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »